bugün

parmak güreşi yapalım diye bir iddada bulunur ise uzak durulması gereken kızdır.
1 sms' in 4 kontör olduğu zamanlara ışınlayıp azap içinde bırakılması gereken kızdır.
Sevgilisi uzakta olan ve ona sırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrılsıklam aşık kızdır. Eski halim olduğu için bu konuda çokça bilgim var. evet mesajların 2000 kadarının trip cümlesi hatta bazen sadece kelimesi (hmm evt iyi tbi öyle vs..) olduğu doğrudur. Geri kalan 2000 normal konuşmayla ilgili ve son 1000 ise cinsel içeriklidir.
gsm operatörlerinin başımıza sardığı kızdır. mesaj atan yerleri kırılsındır.
yeğenim bi soluklan hele...
hayatındaki sesler de, tuş takımdaki sesler gibi tek tınıya sahip, büyük ihtimalle sevgilisi olan kızdır.
berkecan ı nazlı su ile görmüşler bebem,
emrecan, ayberk ile basılmış bilyon mu.

gibi hepsi boktan mesajlardır. 4500 üde ":)" tür zaten.
ayda 50 sms atıyorsam kendimi tebrik ederim anlamıyorum, anlayamıyorum bu insanları. ayrıca kız-erkek diye ayırmayalım aynısının erkek versiyonu da vardır.
hem hatırladım bir kere yan masadan 1000 sms i kaldığı için bir arkadaşlarına mesaj atamayacağını söyleyen bir ergen kızımızın sözlerine şahit olmuştum. ergenler genelde bunlar, 30 yaşında 5000 sms atabilen birine rastlamadım henüz.
sosyalim demeye çalışan kızdır işte...
daha whatsappla tanışmamış kızdır. evlerden ırak.
çükü olsa masturubasyondan inceltecek kızdır.
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=171537
durumu vahim olan kızdır.
aynı masada oturuluyorsa al o telefonu gtüne sok denmesi gereken kızdır.
liseliyse normaldir ancak üniversitede sosyal çevresi olan bir kız için çok da normal değildir. sürekli telefon elinde ne yediğinden ne gezdiğinden ne muhabbetten keyif alabilir insan. telefonla mesajlaşmak yerine aramayı veya telefonu çok nadir kullanmayı tercih eden kızın şaşkınlıkla izlediği kızdır.
Günümüz kızlarının yarısından fazlası bu durumda.

Herkesin elinde bir telefon çıt çıt yapacak başka ışleri yok zahir.
Allah akıl fikir versin denecek kiz. Bir ay iki sevgililer tanışma dönemi atarsınız da her daim atıyorsa sorun var demektir.