bugün

parmak güreşi yapalım diye bir iddada bulunur ise uzak durulması gereken kızdır.
hayatındaki sesler de, tuş takımdaki sesler gibi tek tınıya sahip, büyük ihtimalle sevgilisi olan kızdır.
yeğenim bi soluklan hele...
gsm operatörlerinin başımıza sardığı kızdır. mesaj atan yerleri kırılsındır.
10000 sms'in yetmediği kızdır.
Telefonuyla seviyeli bir ilişkisi vardır, tuvalete giderken bile yanından ayırmaz, itici tiplerdir bunlar. Nasıl bir olayları varsa artık, yolda sırıta sırıta ellerinde telefonla yürürken düşmemeyi başarırlar. Mesajlaşmak kötü bir şey değildir tabi ki, fakat bokunu çıkarmayın ya. 5000 smsi bitiremeyenlere ezik gözüyle bakan cinsleri de vardır bunların, onlara hiç girmeyeceğim, kısacası ocaklardan ırak efendim.
1 sms' in 4 kontör olduğu zamanlara ışınlayıp azap içinde bırakılması gereken kızdır.
muhtemelen organizasyon şirketinde çalışan bi kızdır. toplu esemes zımbırtısına asılıyordur.
eğer 10000 sms yapmışsa yarısı boşa giden kızdır.
ilk duyduğum da bu tarz kızları ciddi şok falan geçiriyordum aklımdan 'acaba parmaklarımı ağırmıyor mu,birbirlerinden sıkılmıyorlar mı ' falan diye düşünürdüm ama insan başına gelince susuyor efendim aşık olunca 'mesaj hakkım bitti ya daha on gün var ' gibi cümleler normal gelmeye başladı.*
başka işi gücü olmayan kızdır.
kafa siker. hem de yazıyla..
parmak uçları su toplamış kızdır.
boyun fıtığı olacak kızcağızdır.
iki hattı olması ihtimali olan kızdır. iki de telefonu olabilir, yoksa kapat aç mesajlara bak falan zorlanabilir.
bu devirde şakır şukur oturup mesaj yazan adamın çalıştığı bir işi, sosyal sayılabilecek çevresi de muhtemelen yoktur.
büyük ihtimalle liselidir yada lise yıllarından kopup günümüze gelememiştir.
diğer bir ihtimalse on tane işi olsa da mesaj yazmayı ihmal etmeyen,
on parmağında 29 harf bir kız daha bulduğu, tercihini o yönde kullandığıdır.
berkecan ı nazlı su ile görmüşler bebem,
emrecan, ayberk ile basılmış bilyon mu.

gibi hepsi boktan mesajlardır. 4500 üde ":)" tür zaten.
aynı masada oturuluyorsa al o telefonu gtüne sok denmesi gereken kızdır.
vücudu fiziksel olarak şekil değitirebilir. kanser olma olasılığı yüksek olan bir kızdır.
günde ortalama 166 tane mesaj atan kızdır.
kendisinin tez zamanda, ankesörlü telefona muhtaç edilmesi gereken kızdır.
potansiyel motor.
"senin attığın sms i okuyan kişinin elindeki telefonun fabrika ayarını yapan mühendisin oturduğu eyaletin belediye başkanının evini yapan amelelerin yemek yediği restoranın mutfağındaki tencerenin kulbunu sikeyim" dedirtecek kadar beni sinir edebilen kızdır.ne eksiğidir ne fazlasıdır.
whatsapp ile pek alakası olmayan kızdır. yazık.*
4999 smsden 1 fazla, 5001 smsden 1 eksik sms atan, asosyal ve içine kapanık, ihtiyacını giderirken bile telefonu elinde olan kızdır.
Kesinlikle ergendir.