bugün

trt buna verdiği parayla insanlığa ne katkıda bulunmuş araştırılması gereken bir konudur. bırak 400 bini, 4 bin tl kendisine çoktur.
2 çocuğa sahip birisinin ki babasız yetiştireceği için istemekte haklı olduğu durumdur demek isterdim ama bee amina koyim 400 milyar nedir ? bu nasıl bir yaşam kalitesi ve standartıdir. yuh diyorum. erdal bakkal gibi trt payıni soruşturmak lazim.
şimdi bu kadın programlarında "millet şöyle aç, millet böyle sefil" edebiyatını yapmaktan geri kalmazlar. ve yine benim de faturalarda ödediğim tüm trt paylarına gövdem girsin.
ağa babalarımız trt ye reklamlarını verdi de trt nin götüne mi battıydı ayda 400 bin lira.. insan olun da trt izleyin o zaman.
tüh be iyi dekolteler veriyordu programda ama 400 bin de deli para.
insan oğlunun gözünü bir avuç toprak doyurur sözünü doğrulayan istektir.

(bkz: yok ebenin amı ali sami)
lan alt tarafı götü boklu gülben ergen michael jackson değil ya bu arada sırada programın gidaşatına göre seyirciyi uçursun aylık 400 bin lira ne la ?
Trt'nin sigortayi yatirmamasindan dolayidir. "Sigorta yapmiyorsunuz bari yatiracaginiz primin yarisini maasa ekleyin amina basayim" demistir gulben ergen. Neticesinde de kovulmus tabii. Isci sendikalari eylem falan yapacaklarmis trt onunde.
(bkz: ona zam buna zam hani bize am)

diye bir tepki almış olabilir trt yönetiminden.
ister tabi, karşısında bu milletin çocuklarının parasını babasının malı gibi dağıtan, bakkal bile yönetemeyecek kapasitede akp bürokratları olursa 600 bin de ister...

hadi beyler, sürüden ayrılmak yok...
bu ülkede havadan toplanan paraların çarçur edilmesinin bir sonucudur. kimse de hesap sormaz soramaz, adamın aklını alırlar hesap sorsak.
aslında suç bunda değil buna 400 bin lira verende de değil* suç bu kadının yaptığı boktan programı ağızlarından salya akıtarak izleyen aptal güruhta.
3 çocuk, başta koca yok, ne yapsın kadıncağız. şimdi o çocuklara çikolatayı, dondurmayı, hamburgeri nasıl alsın o kadarcık parayla. zam istemiştir ki hiç olmazsa isteklerinin bir kısmını geri çevirmeden büyütebilsin çocukları.
zammı isterken unuttuğu bir şeyi kendisine hatırlatmak isterim `azı beğenmeyen* çoğu hiç bulamaz`.
türk kızının 23cm damarlı araması gibidir.

o değil de ben hiç tv izlemiyormuşum onu fark ettim.
bok yemezliktir.
faturalarda ödediğim tüm trt payları haram olsun!
O zamın gülben ergenin bi yerine girmesi dileğiyle..

Tum uludağ sözlük yazarları..
verilecek 400 binliraları askerlerimize, öğrencilerimize daha rahat bir hayat için bağışlasalar türkiye kim bilir nasıl rahat bir yer haline gelir.
45000$ maaş alan trt genel müdüründen baya fazla paran alan şahıstır.
görgüsüzlüktür.
insanın bir saatten sonra paranın esiri olduğunun somut kanıtı.
doğruysa şayet.
isteyen ister durumudur. Gülben ergen in yanında çanta taşıyamayacak kadar kapasitesiz insanların eleştirmesi cok anlamsız. Kıskançlık.
trtnin aklının başına gelmesine sebep olmuş galiba zira kimse 400 bin tl aylık aldığını bilmiyordu ki 2 yıl fark edilmedi, bu da zam isteyince aha biz buna 400 bin tl veriyormuşuz haberimiz yok durumu olmuş açıklaması ancak bu olabilir, bir insan da ancak bu kadar salak olabilir trtden başka kendisine aylık o kadar para verecek özel kanalı zor bulur.

(bkz: açgözlülük)
Belki alacağı maaşın belirli bir yüzdesini, yardım amaçlı kurumlara bağışlayordur ve yeni zamlı maaşta bu yüzdeye düşen pay daha da artacaktır ?

Not : Çok mu iyimserim lan ?
kovulduktan sonra hemen cumhuriyetçi kadın saflarına katılmıştır. en azından kendisi böyle sanıyor. her rüzgarı arkanıza alarak geliyorsunuz ya bir yerlere, o rüzgar sizi uzaklara çok uzaklara götürecek. çaldığınız vergiler kuruşuna kadar tahsil edilecek.
terbiyesizliktir.