bugün

(bkz: gülben ergen in trt den ayda 400 bin tl alması)

trt den aylık 400 bin alan sahşın aylık 500 bin istemesi durumudur. kovulmasına yol açmıştır.

geçinemiyodu zaar.

http://birbak.mynet.com/d...di/19466/4#magazin-baslik
yazik tabi yalniz basina uc cocuk garibim ne yapsin.
yol+yemek için istemiştir. 400 bin 250 lira yapılmış. arabasına tüp taktırdı sanırım.
adam olamama sebeplerimizin listesine işlenmiş talep.
insanın aklına durduk yere olmadık şeyler getiren heberdir.

japonyada adamın biri penisni kestirip 71 kişiye bu penisle yapılan yemekten ziyafet çekmiş. keşke gülbeni de davet edeymiş...
mantıklı olandır.

400 ü veren mal,
400 almasına ses çıkarmadan sabahın köründe o karıyı seyreden mal,
400 aalıyor ama ne bok yiyor ki acaba diye bir kere bile merak etmeyem mal,

500 ü de verir, diye düşündü heralde. şahsen bu kadar mal olduklarını görünce ben olsam 600 700 falan isterdim. nede olsa millet mal!

amını ırzını sikiyim ya bu kadar olamaz kadın aylarca 400 400 aldı ya la? biz zam istediğimizde de elli farklı caz yaparlar amk.

varsa eğer helal haram kavramı,

önce o parayı verenlere,
sonra o karıyı izleyenlere,
sonra da o karıya zehir zıkkım olsun amk. tabi olacaksa...
(bkz: trt paylarının atlas bebek e iphone olarak dönmesi)
Uzun zamandır ayda 400bin tl yani yılda yaklaşık 5milyon alan şarkıcı şeysinin istedigidir.
Devlet bunun gibi, yani bos yere 10 kişiye bu parayı ödese 50milyon para yapar bu. Bu para losev'e gitse her sene kaç çocuk belki de ailesiyle mutlu ömür gecirme fırsatı yakalayacak. Ya da dislanan tinerci kesiminin islahi için harcansa, bu para ile belki kaç can kurtulacak. Parasızlıktan tedavi olamayan insanlar olurken bu ülkede bu tip harcamalar terör kadar zarar vermiyor mu bize, hem maddi hem manevi? Bu parayı alanlar, araya adam koyup işi kapanlar, bir de beğenmeyip zam isteyenler sabahat tuncel'den daha mi masumsunuz?
toplumsal çürümenin sayısız kanıtından birini oluşturan hayasızlık, onursuzluk.
ayıptır.

ben 1500 tl için 19 yaşımda memur oldum.

veteriner fakültesi okuyorum hem çalışıp hem okumaktan gebereceğim bir gün.
allah gözünü doyursun atasözü tanımlaması için gerekli örneklemedir.
gülben ergen'in günahı alınmmalıdır. belki "çocuklar gülsün diye" adlı kampanyasına destek için istiyordur bu zamları.
terbiyesizliktir.
kovulduktan sonra hemen cumhuriyetçi kadın saflarına katılmıştır. en azından kendisi böyle sanıyor. her rüzgarı arkanıza alarak geliyorsunuz ya bir yerlere, o rüzgar sizi uzaklara çok uzaklara götürecek. çaldığınız vergiler kuruşuna kadar tahsil edilecek.
Belki alacağı maaşın belirli bir yüzdesini, yardım amaçlı kurumlara bağışlayordur ve yeni zamlı maaşta bu yüzdeye düşen pay daha da artacaktır ?

Not : Çok mu iyimserim lan ?
trtnin aklının başına gelmesine sebep olmuş galiba zira kimse 400 bin tl aylık aldığını bilmiyordu ki 2 yıl fark edilmedi, bu da zam isteyince aha biz buna 400 bin tl veriyormuşuz haberimiz yok durumu olmuş açıklaması ancak bu olabilir, bir insan da ancak bu kadar salak olabilir trtden başka kendisine aylık o kadar para verecek özel kanalı zor bulur.

(bkz: açgözlülük)
isteyen ister durumudur. Gülben ergen in yanında çanta taşıyamayacak kadar kapasitesiz insanların eleştirmesi cok anlamsız. Kıskançlık.
görgüsüzlüktür.
insanın bir saatten sonra paranın esiri olduğunun somut kanıtı.
doğruysa şayet.
45000$ maaş alan trt genel müdüründen baya fazla paran alan şahıstır.
verilecek 400 binliraları askerlerimize, öğrencilerimize daha rahat bir hayat için bağışlasalar türkiye kim bilir nasıl rahat bir yer haline gelir.
O zamın gülben ergenin bi yerine girmesi dileğiyle..

Tum uludağ sözlük yazarları..
faturalarda ödediğim tüm trt payları haram olsun!
bok yemezliktir.
türk kızının 23cm damarlı araması gibidir.

o değil de ben hiç tv izlemiyormuşum onu fark ettim.
3 çocuk, başta koca yok, ne yapsın kadıncağız. şimdi o çocuklara çikolatayı, dondurmayı, hamburgeri nasıl alsın o kadarcık parayla. zam istemiştir ki hiç olmazsa isteklerinin bir kısmını geri çevirmeden büyütebilsin çocukları.
zammı isterken unuttuğu bir şeyi kendisine hatırlatmak isterim `azı beğenmeyen* çoğu hiç bulamaz`.