bugün

Atatürk'ün yobazlara ve Yunanlılara verdiği ayar en efsanesidir.
rte nin cuhapeye 20 yıldır yaptığı eylemdir. evet..
ayar yemekten iyidir.
Bazı soytarıların hak ettiğidir. Kuduruyor.
Durumum yettiğinden mütevellit okudum. Faresini siken simge ikinci kere lafın doğrusunu demiş sevgili romalılar.

Balansı yakalıyınca müthiş keyif veren aktivite.

Eskiden bisikletimin jantına akord ayarı yapardım akord anahtarını takar tınlayan ve gerilen ve gerildikçe beni de geren kalbimin güp gap cup atmasına ( ritim bozukluğu var) sebep olan o çocukluğumun yegane hissi gibidir eyyyyy romalı dostlarım (kürsüye elimi de vurdum)

Tabi siktimin teli kopardı fazla gerilmekten neyse.
(img:#1326546)
moderasyon aşağıda numarası verilen entriyi silerek bana ayar vermeye çalışıyor.
ne var ki ben bu iğrençliğe katkıda bulunmaya gönüllü değilim.
hoşçakalın.

33873957
Lafla burdan ayar verdiğini sanmaktır.

Yabancı bir rap şarkısında bir söz var anımsatmak isterim.

Talk is cheap motherfucker.
eskiden koşa koşa '' sanane sanane'', '' anan bacın yok mu'', '' azalarak bitin inşallah'' diye veriyor iken, şimdi yaşlılık mıdır, troll fazlalığından mıdır nedir yapılamayan şey.

insan üzülüyor.
genelde bim'de, a101'de toplu taşıma araçlarında gerçekleşen bir durumdur. ardından direkt sözlüğe damlanır. kasiyerler ve yaşlı teyzelere artık gına gelmiştir.
Ortamlarda ayar verdim dersin kim bilecek.

Muhtemelen iplenmemiş iştir, oluştur, harekettir.
olum oradan 12 13 anahtarı getir bakalım.
Lisede benden 1-2 dönem küçük haz etmediğim bir kıza tartışma arasında verdiğimdir.
-(Kız) Bi yaşa gelmissin ama gelisememissin.
+Allah allah kaça gidiyosun da boyle konusuyosun?
-10!
+Hmm ucuza gidiyormussun..
Bu ayara kız bile ayarlanır.
gereksiz eylemdir.

enteresan bir şekilde son zamanlarda bunu yapmaya çalıştığım söyleniyor.

bizim amacımız sadece eğlence arkadaşlar.

millet okusun eğlensin falan.

çoğu zaman mesaj atıp,

"alınmadın değil mi" diye soruyorum hatta.

yani bunlara takılmamak lazım,

varsa da kalbini kırdığımız affetsin artık.
çoğu zaman egonun dayatmasıyla gerçekleştirilen ve kırıcı olan eylemdir. elbette gerekli olduğu, cevap verme hakkı sırasında kullanıldığı zamanlar var ancak çoğu yazar ilgi çekmek, aşağılamak, sadece karşıt görüşte olduğu için başka bir insanı rencide etmek amacıyla kullanıyor bu aktiviteyi. nedense hep bir kırma, rencide etme çabası içerisinde yıpratıyor, yıpranıyoruz.
günümüzde amacından sapmış, gereksiz ve kırıcı bir aktivitedir. kullanımının azalması herkesin lehine olacaktır.
(bkz: #26632550) entry sinde kanli canli bir sekilde yapilandir.
birine haddini bildirmek, adam etmek gibi anlamlarda kullanılan söz öbeğidir.
Bir fenerli vermiştir.

görsel
yılların tecrübesini zanaat'ı ile birleştirmiş ve bir ekol haline gelmiş tamirci ustasının yaşadığı andır;

- abi arabanın sesi acayip değişti bi bakarmısın?
+ en son ne zaman su koydun radyatör'e?
- 2 gün oldu!
+ conta yakmış babacım bu ses'den anlaşılıyor zaten
- hemen nasıl anladınız?
+ yıllarımızı verdik, neyse ben bi sigara yakayım..
(#16956790) misalinde olan gibidir.
Barda filminde nejat işlerin oynamış olduğu egzozcu selimin yapmış olduğu eylemdir.
(#19300866) gibisi nadiren rastlanan durumdur.
zevklidir.
Son zamanlarda moda olmuştur ki millet verdiği ayarları ya da genellikle ayar verdiğini sanıp gelip sıradan anılarını buralarda yazıp çiziyor. O ortamda komik olabilir ama burda komik olmuyor arkadaşlar yapmayın etmeyin.