bugün

Haşa ne sapıklığı. Var burada ayak sevenler sinsi sinsi avını bekliyorlar.
Fileli çorap ve topuklu ayakkabı daha ilgi çeker demi ağzının suyu akar beyle...
Ayakları beğenmek ayak fetişizmi değildir. Fetişizm başka bir şeydir. Kadının vajinasıyla ilgilenmezler, onun yerine ayağını tercih ederler, yani birincil -hatta tek- cinsel çekim odağı onlar için fetiş nesnesidir.

Sapıklık değildir, fakat sapkınlıktır, arada bir nüans var... Asla romantik bir şey olduğunu düşünmüyorum, çünkü kadın vücudunu bir nesneye indirgiyor. Ardından bu nesne parçalara bölünüyor. Yüzün, kalçan, göğsün, bütünün önemli değil, adam ayağı seçmiş, ona odaklı filan.

"Fetiş" sözcüğünün çok hafife alınarak kullanıldığını düşünüyorum. Bu ciddi bir şeydir.
Tabiki de girmez.
etken kısımda ben de hoşlanmam ayak fetişizminde. yani bir kadının ayağıyla çok da ilgilenmek istemem. ama edilgen olursam yani karşımdaki birisi ayağımla ilgileniyorsa çok da sorun etmem.
Ulan şu ayakların nesini estetik buluyorsunuz anlamam. Çoğu kadının ayak parmakları küçük numara ayakkabıya zorla sokulmaktan eğri büğrü durur.
(bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum).
Türkiyede millet direğe, damacana kerkiniyor sen ayağa takılmışsın..
bende botu merak ediyorum. sarı cater bot fetişim var.
edit: beyaz çorap 1 cm kadar yukarıdan görünecek.
Edit2: görünen kısımda desen olmamalı.
Pozisyon temiz oyna devam.
1- karşımız da ki kadının rızası varsa nasıl sapıklık olacak bu? ya da ayak fetişi olduğunu biliyorsa falan nasıl sapıklık olacak? eğer bu sapıklık olursa o zaman daha bir çok şey daha sapıklık.
2- bok fetişine daha çok saygım var falan demiş biri sonra da ''ayak ya bu'' demiş. lan o da ''bok'' o zaman. bok ile ayağı karşılaştırıp nasıl bok'u daha masum buluyorsunuz gerçekten anlamadım neyse.

bu kadar.