1. 1.
  doğan medyasının alman ortağıdır ve gurubun yüzde 25 hissesine sahiptir. yahudi asıllı olup 1985 yılında nalları dikmeden önce tüm mal varlığını israile bağışlamıştır. yayın ilkelerinin 3. maddesinde "israilin çıkarlarını korumak" diye bir madde yayımlamıştır. e adamlar israilin çıkarını korumayacak kişilerle ortak olurmudur? olmazdır. o halde pek sayın vergi rekortmeni aydın beyin kimlere hizmet ettiği aşikar mıdır? herıld yani.

  edit: http://www.tumgazeteler.com/?a=4899183
  1 ... maymun teri
 2. 2.
  Almanya'da 68 olayları sırasında, sağcı güçleri üniversite ve işçi eylemlerine karşı kışkırtmasıyla ünlü bir gazete olan Bild'in sahibiydi. Bu gazete, bizim medyadaki benzerleri gibi "herşeyin devletten beklenemeyeceği" söylemiyle, faşistleri solcuların gösterilerine ve liderlerine karşı harekete geçmeye çağırıyordu. Nitekim Bild'in kışkırtmaları sonucu aşırı sağcı bir genç, dönemin gençlik önerlerindne Rudi Dutchke'yi evinin önünde vurdu. Buna karşılık dönemim öğrenci hareketi, kitlesel bir eylemle Springer'in merkezini basıp bürolarını dağıttı.

  Merhumun musevi kökenli olduğunu uludağ sözlük sayesine öğrenmiş oldum. bu vesile ile bir kez daha anladım ki, sola ve emek hareketine düşmanlıkta burjuvazinin dini imanı farketmiyormuş, hepsi aynı otun lacivertiymiş.
  ... kargamel
 3. 3.
  doğan holding in ortağı olduğu ve an itibariyle yine bu şirkete şüpheli hisse satışları yaptığı, yayın ilkelerinde 'israil in çıkarlarını her şartta ön planda tutmak' gibi bir madde olan yahudi yönetimli alman medya devidir. 30 dan fazla ülkede faaliyet göstermesiyle dikkat çekmektedir.
  1 ... creatil
 4. 4.
  doğan medyası şakşakçılarının gurur duyduğu türk düşmanı bu adam nalları dikmiştir, lakin hala doğan medyası okurları yılmaz özdil lerle emin çölaşan larla üstün bir hedefe hizmet ettiklerini düşünürler.
  bilmezler siyonist rejimin ne amaç güttüğünü.
  bilmezler vaadedilmiş toprakların türkiye dende doğuyu alacağı için pkk nın var olduğunu.
  söylesende anlamazlar, görmezler,duymazlar.
  1 ... hectoruk84
 5. 5.
  kendi hissesi bir kenara, doğanın sahip olduğu sermayeyide zaten kendisi koymuş diyorlar, diyenlerin kaynağı, doğan ın sirkecideki basit esnaflığına dayanıyor.
  1 ... yetiyour
 6. 6.
  resmi olarak %100'ü israil terör devletine ait olan şirket. bu şirket doğan grubunun %29'una resmen sahip olduğuna göre:
  doğan medyanın yaklaşık 3 te 1 i resmen israil devletinindir. gayri resmi olarak ise neler döndüğü izanınıza kalmış.
  1 ... elimde belgeler var
 7. 7.
  doğan grubunda aldığı %29 hisse karşılığı, grubun yüzde 25'lik yasal ortak alma sınırını aşmasına sebep olan şirket. şirket resmi olarak israil ordusuna aittir.
  ... elimde belgeler var
 8. 8.
  15 binden fazla çalışanı bulunuyor ve yıllık cirosu yaklaşık 3 milyar 290 milyon euro.
  ... recomax