bugün

hoş gelmiş taze yazar.
(bkz: doktor erol bey)
vay arkadaş! Bari sözlükte böyle şeyler yapmayın. Bize ne senin avukat olmandan, olmamandan. Araç plakasını da av olarak almıştır kesin bu arkadaş.

edit: Senin eksilemenle benim karmam bitmez gardaş.
dertli arkadaşımızdır. an itibariyle radyo uludağ da yayınına devam etmektedir.
http://radyo.uludagsozluk.com/onair/
Menfi tespit dilekçesi yazıp yollasa da bni zahmetten kurtarsa.
radyo insanı. şarkıları güzel, sesi güzel. bir türkü okusa da dinlesek.*
hos sohbet yazar, dj. begenerek dinliyoruz.
(#22054595) gece gece güldürmuştür.
avukatlık gibi iğrenç bir mesleği yapacağı için (veya yapıyor da olabilir) utanması gereken yazardır.

hukuk öğrencisi bir birey olarak söylemek isterim ki, aklı olan bu iğrenç mesleği yapmaz. elalemin malına mülküne göz dikerek, yalancı şahitlik yapıp büyük yeminler edip cebini dolduran bir insan lanetlenmemiştir de nedir peki?

haziranda fakültem bitiyor. kaymakam olamasam, gider babamın inşaat şirketinin başına geçerim. var mı ötesi ? yalan yere yemin edip, milletin ahını almaktan iyidir..
(bkz: okan buruk)
yalnız kovboy. güzel programı var. arada atarlanıp "isterseniz ben çıkayım siz yayın yapın" der ama severiz keratayı.*
sakin, tatlı çocuk. sevin onu.
işsiz yazar. sırf karı kız düşürme uğruna ismin önüne avukatlık gibi bir mesleği koymuş maksat kızlara karşı havası olsun adı bile belki yavuz değildir belki adı kamil' dir ve büro yönetimi ve sekreterlik okumaktadır. hangi aklı başındaki insan nickinin önüne mesleğini yazar ki işte bunlar hep dikkat çekme çabası.
radyo yayınlarını çok sevdiğim çok da eğlendiğim yazar. başarılar diliyoruz.
avalon'u radyo'da konuk edecek olan dj'dir kendileri efendim.
Zayıfladığını neredeyse tüm sözlüğe ilan edecek yazar. Anladık 26 kilo vermişsin. Her yere yaz. Daha da yaz. Kukla'nın nickaltı'na yaz. Orda daha çok okunur. Bütün başlıklardaki kızları toplasan kukla'nın nickaltı'ndaki kız potansiyeli daha fazladır.
Yalancı egoist ve karaktersiz birey. Evrim geçirmesi dileğiyle.
Atatürk ü sevmeyen yazar.
Atatürku sevmeyen adam gibi adam.