bugün

Son 2 senedir avrupa da yasanan gelismelerdir.
Gectigimiz yil avrupadan 21 bin milyoner, terör ,göcmen krizi ve sosyal yasam kosullari nedeniyle bulunduklari ulkeleri terkederek,daha guvenli bulduklari abd ingiltere ve israile gitmektedirler.
Israile gectigimiz yil yerlesen avrupali milyoner sayisi 4000 civarindadir.
Ingiltere zaten schengen vizesi gecerli olan bir ulke degildir, ayrica euro para birligine de bagli degildir ve cok yakinda ab uyeliginden ayrilma konusunda referandum yapacaklardir.
Dunyada vize almanin en zor oldugu 3 ulke vardir abd israil ve ingiltere bu ulkelere turist olarak gitmek bile cok zordur.

(Ayrica rusyanin bircok milyarderler ve milyonerleri abd ingiltere ve israil de yasadigini not edelim suraya.)

Dūnya yeni bir ucusa gecti Bazi insanlar bu 3 ulkede bussines class a ayrilirken avrupa ekonomik plus da kalacaktir diger ulkeleri soylemeye gerek yok onlar zaten hep kargo bölumundeydi.
Guvenlik ve iyi bir yasam icin bu milyoner gocleri devam edecektir.

Gozden kaciranlar biraz incelesin
Yeni bir dunya kuruluyor.turkiye de kendine bir yer ariyor , erdogan ve bas danismani hidayet turkoglu bunlari goruyorki ab ye siktiri cekiyor. Ve israil bizim dostumuzdur demeye basladi

Senin de cebinde Milyonlarin olsun , sehrinde binlerce göcmen dolasip paris de bile patir patir bombalar patlasin 'sokarim avrupasina ben gidiyorum amk.!!" dersin.