bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Avrupa Birliği'nin içindeki en önemli ulusüstü yapıdır. Dolayısıyla asla ulusal bakanlıklarca burada bir temsil söz konusu olamaz. Özellikle geçmiş başkanlardan Romano Prodi tarafından bu kurumun yapısına uygun homojenitede ilkeler benimsenmiştir. Bu önemli kurum Bütçe konularında yetkindir ve yasa niteliği taşıyan kurucu andlaşmaların uygulanıp uygulanmadığını kontrol eder. Ayrıca Avrupa Birliği Konseyi + Avrupa Parlamentosu ile birlikte yürütme erkinin başıdır. Şu an ki başkanı jose barroso^dur.
  AB bakanlar kurulu olarak bilinen kurum değildir. AB bakanlar kurulu olarak bilinen kurum Avrupa Birliği Konseyidir (eski adıyla Avrupa Bakanlar konseyi *).
  1 ... mikrop
 2. 2.
  başkanı; "Türkiye AB üyeliği için hazır değil" demiş. 1968 den beri hazır değiliz amk. valla şahsen ben istemiyorum artık. lütfen bizi ab ye almayın.

  http://www.haberturk.com/...ncker-turkiye-hazir-degil
  ... true
 3. 3.
  irlanda'nın apple firması ile yaptığı vergi indirimi anlaşmasını yasadışı bularak firmanın irlanda'ya 14.5 milyar avro borçlu olduğunu ilan etmiş organdır.

  http://www.npr.org/sectio...-european-commission-says

  ne istiyonguz barbarlar ? ne istiyonguz kağtıllar ? ne istiyonguz hür teşebbüs düşmanları ? kimseye iş yaptırmayacak bu vatan haini teröristler !
  ... ubeydullah chygrizinski
kapat