bugün

aveanın rakipsiz tarifesidir bu tarifeye geçmek için 4545 e super firsat yazıp sms göndermeniz yeterlidir.
not: önceden avealı olanlarda yapabilir ayrıca faturasızdır.
hattı hemen aveaya taşıma sebebidir.
Yeni taşıyanlar için mi, önceden avealı olanlar da yapabiliyor mu? Sorusunu beraberinde getirir, zira hiçbir zaman benim yararlanabileceğim bir tarife yaptığını görmedim.
yanında baz istasyonu taşımak gerektirir. avea ne olm ya.
vay amına koyim. harbiden tam sevgili paketidir. tebriklerdir.
Turkcell'e 300 dakika 3000 sms için 23tl domalmaktansa, avea ile yanımda baz istasyonu taşımaya razıyım dedirten tarife.
Bir kaç yıldır var olan paket. Ancak çok kısa zaman içinde yeni üye kaydı yaparlar bu pakete, düşünenler için ellerini çabuk tutmaları tavsiye olunur.
avea ile ciddi düşünmeme sebep olan tarifedir. elveda vodafone ve saçma tarifeleri.
kota derdini bir nebze rahatlatan tarifedir.
bi süredir geçmeyi düşündüğüm tarifeydi.

zira 12-13 senelik bir turkcell kullanıcısı olarak bu ipnelerin yüksek fiyatlarına bir dur deme zamanı geldiğini düşünmekteydim.

evet turkcell daha kaliteli bir hizmet veriyor. kapsama alanı daha iyi, ama ankara'nın göbeğinde yaşayan bir adam olarak bu benim için bir sıkıntı değil. dağ başına gitmediğim sürece (ki gitmiyorum biri dağa kaldırmazsa) olacağını da sanmıyorum.

3g interneti turkcell'e göre biraz daha yavaş deniliyor. Doğrudur, yarım-1 megabit civarı bir hız düşüşünden bahsetmiş insanlar. Ama hem iş yerinde hem de evde wi-fi kullanan bir insan olarak bunun da pek önemli olduğunu düşünmüyorum.

zaten adamlar bu pakette bahsedilen şeylere toplam 100 liraya yakın para istiyorlar lan.

neticesinde bugün geçiş işlemlerimi tamamladım, numaramı taşıdım. avea micro-sim cardım çekmecemde.

3-6 güne kadar bye turkcell diyoruz.

kaybettiniz beni hacı.

edit: 3g interneti de daha yavaş değilmiş lan. 12-13 mbit hızında servis alıyorum. türkcell 7 mbit civarında veriyordu.