bugün

on birinci büyük alâmettir.
gerçek olmayan bir durumdur zira tuvalette bile çekmiyor.
avea kendini çeksin önce.
dogrulugu olmasi halinde "ne yani boku pokuna turkcell platinlere ayda 120 lirami veriyoruz lan?" soylemlerini isyan haline getiren kusursuz cekmedir.

not: sozlukte avea calisani var kanimca.
şehir merkezlerinde geçerlidir..
yanlış giden birşeylerin olduğunu gösterir.
Asansörde geçerli olmayan durumdur.
Avea kullanıcıları için bir mutluluk.

Insan bazen küçük şeylerle mutlu olmasını bilmeli.
yalaaandır. Fitnedir. (bkz: bu başlığı açan aveanın ceosudur)
pekde kusursuz sayılamaz olan çekimdir. mesela ben izmirliyim şehir merkezide dahil çoğu yerde söylendiği gibi kusursuz çekme olayı yoktur. illaki hadi be internet gel gözünü seveyim dediğim oluyordur.
Tkp'nin iktidara gelme olasılığı kadardır.
ne demezsin.
sömürgeçliğinin yanında söz konusu dahi olamaz.
Baz istasyonunun yanında dahi çekmeyerek kusursuzluğunu gözler önüne sermiştir.
kendim kullanıyor olmasam inandıracaklar.
kıyamet alametidir.
geçen gün avea'dan aradılar. açtım.

karşımdaki hanfendi neden avea'yı bırakıp da başka bir operatöre geçtiğimi sordu. kibar bir insan olduğumdan "sana ne lan kese kağıdı" demedim tabi. "çekmiyor" dedim. bunun üzerine karşımdaki de "ama beyefendi, siz son 1 yıl zarfında avea'nın kapsama alanını %99,1'e çıkardığını biliyor musunuz?" diye sordu. ben de "hah, işte ben de tam o bahsettiğiniz %0,9'luk dilimdeyim sanırım" dedim. "kadın sustu, teşekkür edip kapattı.

bu da böyle bir anımdı, paylaşmak istedim, şöbiyetli, şekerpareli günler dilerim.
4 sene boyunca inanmak istediğim, ancak sonunda vazgeçerek 2 ay kadar önce farklı operatöre geçmek suretiyle kurtulduğum durum.

sıkıntı yok başkası kusursuz çekiyor, avea nın kusursuz çektiği tek şey para...
Yalandır efendim yerin 1 metre altında bile çekmez.
Yalan dolandır. Avea önce kendini çeksin.
Güldürdü.
hayaldir. çok iyi güldürür. türkiyenin 4. büyük şehri bursada çoğu yerde çekmez. ama ucuzdur . valla ucuz.
rüyada görülülecek olaydır. imkansızdır.