bugün

Avea dan şikayetçiyim!Bağıra bağıra sattıkları Jet modemlerden alıp rezil rüsva olduğum an ''paranla rezil olmak'' deyimini tam anlamıyla sindirmiş oldum. bana çalışmayan cihaz satmaları, bununla hiç ilgilenmemeleri, teknik servisten cihazda sorun yok deyip geri göndermeleri, müştleri hizmetlerini arayınca 40 dakika bekletmeleri ve şikayetinizi bir gün içersinde cevaplayacağız deyip hiç cevaplamamaları tahmin edersiniz ki hoş sayılmaz. komik yanı sorunu bende arayan avea, turkcellden aldığım vınnın bir dakika içinde sorunsuz çalıştırmış olmamıda dikkate almıyor. Aveadan memnunsanız emin olun problem yaşadığınız an muhattab bulamayacaksınız. Eskiden telefon hattımda Aveaydı. Bir kızla mesajlaşıyordum ama mesajlar bazen ulaşıyor bazen ulaşmıyordu. Ben bunu çok geç anladım ve kıza gerçekten kötü davrandım. Çünkü;mesajlarıma bazen cevap alıyor bazen alamıyordum. Aramız bozuldu, ama o kıza davranışlarımı gören eski arkadaşım şimdiki kız arkadaşım benden etkilendi sanırım. Biz şimdi üç yıldır çıkıyoruz. Arkadaşlar bugün sevgililer günü eğer yalnızsanız hiç durmayın yarın gidip bir Avea hat alın.
`http://www.sikayetimvar.com` sitesinin denenmesi farklı bir yaklaşım olarak da değerlendirilebilir kanımızca.