bugün

fiyatları açıklanmış yeni kotalı kazık paketi.

Görüntülü Konuşma Ücreti, her yöne, tüm vergiler dâhil, dakikası 10 kuruş, ya da 1 kontörden ücretlendirilecek. Cep telefonları için aylı 8 TL veya 49 kontör karşılığında sunulan 100 MB'lık ve aylık 35 TL ya da 199 kontör karşılığında sunulan 2GB'lık paket var.

Bilgisayar için, ayda 35 TL ya da 199 kontör karşılığında alabildiğiniz 2 GB'lık paket veya 55 TL ya da 349 kontör karşılığında 6 GB'lık paketimiz mevcut. Aynı zamanda "Hoşgeldin", "Standart", "Süper" gibi paket çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Kaynak : http://turk.internet.com/...igoster.php3?yaziid=24577
bildiğim kadarıyla dünya 4g yi kullanmaya başladı, bize ise 3g yıllar sonra geliyor ve biz davul zurna ile karşılıyoruz. üstelik yeni uygulamaya sokulan bu eski teknoloji acayip fahiş bir fiyatla sunuldu biz türk tüketicilerine. 3. dünya ülkesi vatandaşı olmanın dezavantajı burada da karşımıza çıkmış oluyor. avea kullanıcısı olarak satın almayacağım bir kazık paketidir..
smart phone modelleriyle kullanmaya calisiyorsaniz, ferrariye lpg taktirmak gibi birsey.
lustral kullanmaya neden oluyor efendim. açıyorsunuz neti baglantı o kadar yavaş ki belli bir süre sonra iyice tırlatıyorsunuz. bilgisayara dalıyorsunuz, elinizde diz üstü oda oda dolaşıyorsunuz ama sonu asla değişmiyor. sonunda sabır üst sınırını zorlayan siz aşırı stressten psikatristin yolunu tutuyorsunuz ve sonunda size bir kutu lustral veriyor. artık hayat size toz pembe... yavaş mı çekiyor, çeksin be gülüm, o da yoruluyor, o kadar radyasyonu yiyor kıyamam.
Müşteri hizmetlerini aradığınızda 3g kapsama alanında değilsiniz diyorlar.
bulunduğunuz yerde 3g olmadığında hizmetten tam olarak yararlanamazsınız. bu vınn da olsa değişmez aynı işkenceyi yine yaşarsınız. iptal ettiremiyorsanız tanıdığınız ve almak isteyen birine satmanız en mantıklısı.
(bkz: yaşadım biliyorum)
sık sık gidip gelen bağlantıdır. ucuz etin yahnisi olmuyor maalesef.
diğer ülkeler 5g'nin alt yapısıyla uğraşırken bu zımbırtının daha yeni yeni bazı yerlerde hizmet vermesi insanı sinir krizine sokmaktadır.
1 yıldır sürekli kullandığım hizmet. hızı gayet tatmin edici olup fiyatı uygundur.
3g denmesi ayıptır efenim. Bu bildiğiniz edge.
Açık konuşayim ben sıkıntı yaşamıyorum gayet memnunum. istanbulun da göbeğinde yaşıyorum ondan olması olası heralde.
Yaklaşık bir hafta önce bayram için geldiğim edirnede vodafone'dan taşıdığım hatti kullanmaya başladım, ilçe merkezleri haricinde, köyün içinde baz istasyonu olmasına rağmen cekmiyor. Sadece burda da degil, batiya doğru gittikçe, saros korfezinin en uğrak mekanlarinda dahi zerre cekmedigi bölgeler var, zaten çektiği yerler bile zerre miktari yok burda. Bırakın 3Gyi tek çizgi gördüğüm anda bile şaşırıyorum, o da sürekli kesiliyo zaten.
Allah belasını versin.
Turkcell 3g/2'dir.
afedersin yaprak gibidir. sevgilinle görüşme ihtimalin sadece buna kaldıysa göremezsin. denedim olmadı. turkcell faturada geçiriyor falan ama hizmeti de veriyor hacı.
utanır insan şuna 3g demeye. caddeye bakan odada çekiyor. yan odada çekmiyor. şehrin göbeğindeyiz kuzum göbektee
çekmemesi ile meşhurdur. çekmez yani. dert çekersin, avea çekmez.