aynı şekilde chp taraftarı olan kanallarda vardır ancak ahaber çok izleniyor ve tamamen ak parti üzerine bir kanal, geçen ekonomi diye program vardı tabi ben izlemem öyle şeyler çünkü ben kaliteli çizgi filmler izlerim hep, herneyse bi baktım adam ülkede dolar problemi olmadığını savunuyor. eee güldüm tabi.
atv'nin içine hiç taraf gazetesi girmediğinden, gazeteleri tanıtırken tarafsız tanıtırlar!
erdoğan ailesine ait bir kanal olduğundan sadece akp'yi göklere çıkarıp muhalefeti yerin dibine sokmak ilkesine dayalı bir yayın çizgisi vardır. hele de a haber'in 24 saat erdoğan haklı akp haklı onlar hiç yanlış yapmaz. yanlış yapanlar paralelciler ve muhalefet onlara göre. özellikle birkaç tane satılmış şerefsiz var onlar gazeteci diye anılıyorlar ama hepsi kendisini satmış yandaş medya maymunları.
Bir hükümet karsitinin hezeyanidir. Sormak lazim okyanus medyasi, cnn, foks, halk tv ve radyo lari tarafsiz mi yayin yapiyor? Allah askina bu kadar bencil bakarsan kendi eksikliklerinide goremezsin. Tarafsiz yayın yapan tek bir medya kanali yok.
Herzaman siyasi güçten ve bol paradan taraf olmaktan ibarettir. Yani parayı veren düdüğü çalar. Nasreddin Hocayı bu vesileyle rahmetle anıyoruz.
Tgrt'nin de içinde bulunduğu ilke.
(bkz: Ultra taraflı nasıl olunur)
-Durmak yok yalana dolana devam- parolasının bir üst versiyonu olan -Durmak yok iftiraya devam-a geçmişlerdir.
Yan ürünü AHaber'in yediği nane ortadadır: (#27662067)
beni yıkan o olay ile acaip soğuduğum o yayın kuruluşunun tarihte eşi görülmemiş taraflı yayıncılık ilkesidir.

o da şudur... soma "faciası" sonrası rte beyefendi bu olayın bir "iş kazası" olduğunu sıçmık buyurmuştu malumunuz üzere.

ertesi gün ahaber'i random açtığımda nasıl bir haber başlığı göreyim... "tarihte iş kazaları"...

asgari ücret için her kuruşunu alın teriyle kazanan o asil insanların aziz ruhlarını teslim ettiği o vahim olayı, insanı ürpertecek ruhsuzlukla "iş kazası" diye geçiştirmeye kalkan bir bahtsızın, adeta kan donduracak derecede ruhsuz adi yandaş köpeği... insanın bazı anlarda harbiden bazılarının suratının ortasına tüküresi geliyor...

ey atv ve saz arkadaşları! o yaptığın yandaş haberleri cahillere yutturabilirsin ancak bu memleketin okumuş aydınlarından asla kaçamazsın!

adını da bir an önce değiştir. ak tv ol. bir de a haber değil ak haber diye değiştir "haber" kanalının ismini.