bugün

görsel
Haklıdır. Alnımdan ölçtürmüyorum. Ölçmeye ısrar edilen yerlere gitmiyorum. Başımı eğemem milletin önünde.
En doğru sonucu Makattan Ölçüm veriyor.
133 retweeti 213 beğenisi var gönderinin
ben ateş ölçere kafayı uzatıp vur ulan vur diyorum böyle daha artistik oluyor.
Böyle düşünce içinde olanın ateşini makattan öleceksin.
En emin olunan, doğru sonucu veren yoldur; makattan ateş ölçmek.

Şimdi bunu bir hakaret aşağılama taciz olarak gören birileri çıkıp bir kadına bu denir mi diyen biri çıkabilir.
Veya klitorisi kadar beyni olmayan feminik biri de çıkıp böyle diyebilir.
Onların da ateşini makattan ölçmek gerekir.
Neden mi?

Malûmunuz, Beyin gelişimi Genetik faktörlerden, beslenme alışkanlıklarından ve çevresel faktörlerden etkilenerek beynin fiziksel yapısını tamamlama sürecidir. Beyin gelişimi anne karnında başlar ve ilk nöronlar (sinir hücreleri) oluşur. Bilişsel anlamda beyin gelişimi nöronların sayıca artmasından ziyade nöronlar arası bağlantıların (sinapsların) artması ile gerçekleşir.
Kız ve erkek çocuklarda beyin gelişim süreci zamanı yaşı aynı değildir. Erkek çocuklarda bu süre daha uzundur.

Bu beyin gelişimi sürecini yaşayammış ve çocuk beyni seviyesinde kalmış biri için en sağlıklı ateş ölçer cihazı makattan (çocuklar-bebekler için) yapılan cihaz tercih edilmelidir.

insanların apokrin ve ekrin ter bezleri vardır. Sağlıklı bir insan bile bir enfeksiyon (virüs veya bakteri taşımadan) psikolojik nedenlerle (iş aile seyahat yorgunluk ekonomik aşk) veya regl stresi sonucu ya da gazını almadan pişirilmiş kurufasulye yediği için arkadaş sevgili kalabalık arasında caaart diye osuramadığı için sıkıntıdan terleyebilir ter bezleri olan vücut bölgelerinde (alnın terlemesi) sıcaklık artabilir.

Bu insanın alnına ateş ölçer tutmak mantıksızlık ki; vücutta bulunan amonyak, protein, şeker, potasyum ve bikarbonatın yanı sıra çinko, bakır, demir, nikel, kadmiyum, kurşun ve manganez gibi eser metaller de ter içinde olduğu, bir bakıma ter ile fazlası zarar olan bu metallerin vücut dışına atılması sağlık için vücut savunması olduğu da düşünülürse vücut ısısının yüksek olması hastalık anlamına gelmez.

Bunun için bu düşüncede olan beyin gelişimini tamamlamış bu insanların ateşini alnından değil de makattan ölçmek gerekir.
Her halde kadın düşmanı, aşağılama yapıyor denmemesi için bu kadar açıklama yeter.

Aslında bu konuyu Corona salgınında alınan önlemlerin komikliği konusunda yazacaktım da bu konuda herkes cahil olduğu için burada yazmak kısmet oldu.
Bir erkeği eğitirseniz bir kişiyi eğitmiş olursunuz.
Ama bir kadını eğitirseniz bir aileyi eğitmiş olursunuz.
Bu toplumdan kendimi soyutlayarak bakıyorum da...
Bir erkek olarak bu toplumun erkeklerine acıyorum.

Biraz uzun oldu, pardon.
Lafın tamamı geri zekalı olana anlatılır, idare edin.
(bkz: feminist kişilik bozukluğu)
Kendini siksin de rahatlasın. Hardcore feminazistlikten beyni koşarak uzaklaşmış aq.
Yine bir feminazi ve yine bomboş bir düşünce. Gün geçmiyor ki bu beyinsiz organizmalar bitsin. Bitmezler. Daha da artarlar.
görsel
görsel
evet, ateş ölçerin alna tutulmasının psikolojik şiddet olduğu doğrudur. daha önce de yazdık:

(bkz: ateş ölçerin silaha benzemesi)

fakat bu psikolojik şiddet kadına yönelik falan değildir. bütün insanlığa yöneliktir. feministler dünyayı kendi etraflarında dönüyor sanıyorlar ama durum öyle değil.