Gerçek ateizm bu değil.
tam cevap yazıcaktım 86 entryli provakator accountın yazısı olduğunu gördüm. bastım donuzu.
Seni Ada'm yerine koyup cevap vereceğim. Biz usamenin ikiz kulelere girdiği için islam kötü işid kafa el kestiği islam kötü yada ne bileyim Hollanda'da insanların üstüne müslüman tır sürdüğü için islam kan kokan kitap demiyoruz.

Cihad için
Yakaladığınız yerde öldürün ayeti için
Hırsızlık yapanın elinin kesilmesini emrettiği için.
Müslüman olmayanlarla arkadaş olma yasaklandığı için.
Karınızı dövebilme Hakkı'nız kutsal kitapta belirttiği için
Müslüman olmadıkları için yahudiler Mekkeden kovan Peygamber'iniz için ki aklıma gelen henüz bunlar.

Diyoruz. Kişiler dini statüyü toplumu bağlamaz. Atatürk'te Türk senin gibi salakta ikinizi aynı kefeye mi koyacağız.

Bir ton okul yaptıran öğrenci okutan yurt açan Sabancı'da müslüman işidte müslüman

Afrika'ya yardım yapan bill gates de hristiyan okul basıp çocuk öldürende.
e tabii- insanı hayvan olarak gören bi zihniyet tabiatıyla bazı insanları bazı insanların üstünde görmekten de çekinmeyecektir.

ben mesela bir ateist´in hitler´i neden beğenmediğini anlamakta güçlük çekerim, ateist anlayışa göre hitler gayet makul birşey yapmıştır.

nası kuş gribinde milyonlarca tavuğu katlettiler, hitler de aynı mantıkla hareket etmişti. madem insanlar hayvandırlar, o zaman istenmeyen birtakım ırkların da köküne kibrit suyu ekilebilir. ben ateist olsaydım hitler i beğenmek zorunda kalırdım, çünkü kendi mantığına göre son derece makul bir iş yapmıştır.
ateist insanların yaptığı kendini bağlar. çünkü ateizm insanlara emir ve yasaklar vermez. bir şeylere dayanarak yapmazlar bunu yani. ancak bir müslüman bir işi yaparken islam'a dayalı yapar. bu sebepten dolayı atesitlerin yaptıklarını ateizme bağlamak son derece saçmadır.
hahahaha bütün müslimanları kesecezzzzzz!
komunizmin kanla beslenen tarihi denmesi lazım gelen tarihtir. zira komunizm nereye askerini soktuysa, sanki baş düşmanına hücum ediyormuşçasına her yerde keyfi katliam yapmıştır.
Muhammedin yanında amatör kalan katliamlardır.
PKK, dhkpc , tikko, dev sol; gibi ateist , komünist örgütlerin ortalığı kana bulama durumudur.
bu da hırısz ve donsuz akabenin tarihi. https://scontent-frx5-1.x...c6d5fc022&oe=5A6E7EBE