bugün

Allah'ı anmada ateist her şekilde kazanır. ortalama bir Dindar 5 defa allah'ı anarken, ateist mesela bir sözlük yazarıysa sabahtan akşama kadar konuyu didikler durur.
dindar'ın hertürlü alacağı karşılaşmadır.
yiğidi öldür hakkını ver demişler, ben ataist olmamama rağmen çevremde ve televizyonda tanıdığım bütün ataistler hep aydın, okumuş bilgili, kültürlü insanlardan oluşuyor. adamlar dünyanın her yerinde var ama kimsenin kafasını kolunu kesmiyorlar, örgütler kurup sivil insanları öldürmüyorlar, kadınları taşlayıp öldürmüyorlar, en azından insanların dini duygularını kullanıp oylarını veya paralarını almıyorlar. bana göre ataistlerin hiçkimseye bir zararı yok, adam cennetemi cehennememi gidecek kendi sorunu, asıl korkulması gereken cübbeli sahtekarlar!.
kazananı allah bilir.
a: allah varsa kanıtla.
d: sen bana aklın olduğunu kanıtlasana..
a: varlık var mıdır?
d: aynı nehirde iki kez yıkanamayız.
a: vay piç.
ölüm kapıya dayandığında, kazanan kaybeden belli olur. geriye dönüş yoktur.

dindar dininin gereklerini ahlakına da yansıtmış olursa asla kaybeden olmayacaktır.
ikincisinin kesinlikle alacağı karşılaşmadır.
dindar okur, eleştirir sorgular ateist mal mal kutsal darwin kitabından bahseder.
dindar ahlaklı düzgün yaşar, 30una gelmiş kimin altından geçtiği belli olmayan karılar yerine 15 indeki bakire hanımkızları eş edinir.ateist onun bunun artığıyla yetinir.
dindar, hoşgörülü açık fikirli çocuklar yetiştirir; ateist anca kendisi gibi kuru laf kalabalığı yapan bağnaz köftehorlar yetiştirir.

not: iş bu entry yüksek dozda ironi içermektedir. çoluk çocuğun ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
ikisinin de balık bir konu yüzünden birbirini kıracağı hatta öldürebileceği rekabettir.ateist her türlü daha üstündür ama derdini anlatamaz dindara.dindar manevi yönden daha huzurludur ama huzurunu gösteremez ateiste.öyle uzayıp gider.
Birinin allahsızca, imansızca, birinin iman gücüyle dalacağı, kimin kazanacağı muallak ama seyir zevki şahane olacak karşılaşma. Ya ince bıyıklılarla, allahsızlar kapışsa da eğlensek sinirlenmelerine falan.
güncel Önemli Başlıklar