1. 1.
  Tek hak yol olan ateizmin doğru yoldan sapmış cahil Müslümanlara ve diğer ota moka inanan cahillere tebliğ edilmesi hadisesidir. insanlığı kurtarma vaadiyle insanlığı karanlığa gömen dinlerden insanoğlunu kurtaracak olan tek çare ateizmdir. Çare ateizm! Huzur ateizmde! Haksız olan davalarını çekinmeden, düşünmeden her platformda her vasıtayla savunan dindoşların savundukları sıçmıklar daha mı haklı ki biz kendi fikirlerimizi savunmayalım? Ateist olmayan kafirlerin elleri ve ayakları çarpraz kesilmelidir! Yok ateist olurlarsa ateistler merhamet sahibidirler, çokça bağışlayandırlar!
  3 -2 ... acar iltan
 2. 2.
  Ateizm uzerinden islami elestirmek. Aferin aferin sonra ama muslumanlar bize saygi duymuyor. Sen adamin inancina saygi duyuyor musun? Sozlukte veya disari da yobaz olanlari gec, ama kendi halinde olan muslumanlara noye saygisizlik yapiyorsun? Ahlak din ile olculmuyor tamam da sen yaptigin ne?

  Not: inancsizim. Butun izmlerin ucu bok.

  Anarsizm, ateizm, fasizm gibi gibi.
  2 -1 ... ruut altmis alti
 3. 3.
  Ateizm üzerinden islamı eleştirmekmiş, ben saygı duyuyor muymuşum? Neye saygı duyacağım? Hayatlarımızı mahveden saçmalıklara mı? inanmayan insanlara insanlara eşşekler, maymunlar, beyinsizler diyen bir kitaba mı saygı duyacağım? Kafir tohumu, gavur dölü diye birbirlerine küfür edenlere mi saygı duyacağım? Özü kendi saçmalığını herkese dayatmak olan islama mı saygı duyacağım? Allah yok, din yalan, peygamberler üç kağıtçı, en iyi Müslüman ölü Müslümandır!
  1 -2 ... acar iltan
 4. 4.
  Tek doğru yolun ateizm olduğunu dil ile ikrar edip kalben de tasdik etmekten ibaret olan adı güzel kendi güzel olan ateizmi insanlara tebliğ etmektir.
  ... acar iltan
 5. 5.
  En büyük mücahit erbakan değil, Atatürk tür. En çok mümin kellesini koparan odur. Yaşasın Mustafa Kemal! Yaşasın ateizm! Ateist cihat, Mustafa kemal'i yaşamak ve yaşatmaktır.
  ... acar iltan
 6. 6.
  Biz ateistlerin mevlit kandili ve kutlu doğum haftası aynı gündür. Yaz- kış mevlit kutlayıp buna zıt olarak her sene aynı gün kutlu doğum kutlayan akılsız Müslümanlar gibi yapmayız biz. Bizim kutlu doğum ve mevludumuz Atatürk'ün doğum günüdür. Miladi takvim kullandığımız için aynı adamın doğum gününü senede iki defa kutlamıyoruz. Ahahaahh
  ... acar iltan
 7. 7.
  Bir de bu ahmak muz lümanlar evrim karşıtıdırlar. Neymiş efendim ademle havvadan çıkmışız hepimiz. Adem ve Havva insan olarak cumburlop dünyaya düşmüşler. Ulan madem öyle söylesene adem ve Havva zenci miydi? Beyaz mıydılar? Çekik gözlü müydüler? insanlar neden böyle çeşit çeşitler? Madem evrim diye bir şey yok neden zencilerinki beyazlarınkinden daha büyük?
  ... acar iltan
 8. 8.
  (bkz: bak şurdan siktir git)
  -1 ... lipsos