(bkz: okumadan eksiledim)
Evet.
Ödev ahlakına uyduğu için.

Felsefe şart. Felsefesi olmayan ülke böyle ahlaksız kişilerle dolar.

Zorunluluktan dolayı yapılan hiç bir şey ahlaka girmez. Ahlak bir şeyi bilinçli, kendi iradenle ve olması gerektiği için yapmandır.
vermediği için.
Niye ateistler bakire olamıyor mu o özellik olmadan mı geliyor dünyaya.
evleneceği erkekte de bakirlik özelliğini arıyor olabilir.

herkes sizin gibi ikiyüzlü değil aq.
Sevişmeye değer erkek bulamamıştır. Ateist diye önüne gelene atlamak zorunda algısı neden oluşmuş merak konusudur.
Tanriya inanmiyor olmanin arkali önlü vurdurmayi gerektirdigini düşünen öküzün merak ettigidir.
nasıl manyak bir dünya görüşünüz var bir de bunu yazarken ehi ehi ne diyecek bu ahlaksız kafirler falan da demişsindir. garip olan bizmişiz gibi bize çatıyorsun. kız sevişmek istememiştir belki o kadar basit. islama inanmayan herkes zürafa sokağı vatandaşı mı amk?
ben bi tane biliyorum. 23üne kadar inat etti ille de yabancıya vercem ben diyerek. vermedi kimseye yabancıya verdi.
kendi bedenine saygısı olduğundan.
Ki bu ibneler kız bakireydi diyor
Orospu kız Nasıl bakire olur anlamadım gitti.
(bkz: muhterem frenginin aptal olması)
Bu başlığı açan sik kafalı çomar ergenle çiftleşmek istemediği içindir büyük olasılık.
bu başlık gibi başlıkları açan orospu çocuklarının anlamadığı şey insan olmak için bir dine inanmak gerekmediği.aynı şekilde bu dincilere neden tecavüz etmiyorsun dediğinizde "çünkü günah" yanıtını alırsınız.biri bire çıkıp çünkü insanız ahlak kuralları var demez.ama ateistler öyle mi?iki yüzlülük yok,kendini şeytanın arkasına saklamak yok insan dediğin budur.
Bu değil de, en merak ettiğim şey ateistsin hayatın kötüye gidiyor, neden intahar etmiyorsun? Şahsen ben müslümanım günah edemiyorum ateist olsam ederdim. Tamam kimse ölsün istemiyorum ama bu böyle hep aklımı kurcalar.
kaç senedir ateistim hiç öyle evlenmeden sevişme hayalleri falan kurmadım, sizin ne biçim düşünceleriniz var, kötü bir şeyi sırf günah olduğu için mi yoksa doğru olmadığı için mi yapmıyorsunuz?
Yanlışları günah gördüğü için değil sadece doğru olmadığı için yapmak istemiyordur.

Müslümanlarda olması gereken düşünce.

Günah diye değil gerçekten yanlış olduğu bilinciyle yapmayacaksın.

Ama bizim müslümanlar günahken dahi yanlış yapıyor, günah görmese neler yapar.