bugün

Hırsızların, teröristlerin ve bilimum zındıkların ülke yönetiminde söz sahibi olduğu bir ülkede, şerefsiz kansızların köşe yazarı olması da pek âlâ söz konusu durumu dile getirmeye neden olan iddia. Hala birilerinin atatürk üzerinden prim yapmaya çalışması, bu sütü bozukların ne kadar ezildiğini gösteriyor. "sorgulayın" diyen dogma kafalar da ayrı komik.
işkembeden salla.
Altın klozete otururken mi yazdınız bu hikayeyi.
insanı götüyle güldüren kendisine tarihçi deseniz değil haberci deseniz hiç değil adam deseniz o da değil saçma salak bir şahsın kaleme aldığı yazı gülsem gülemiyorum ağlasam ağlayamıyorum yazık ya bu insanlar ülkelerinin kurucusuna nasıl bu kadar kin güdebiliyor anlamıyorum yazık günah atamın kemikleri sızlar bunları bilse . (bkz: true story)
aaa ama atatürk ülkeyi ingilizlere peşkeş çekiyordu, lütfeeeeen!!!!
(bkz: götünden element uydurmak)
Tam mahkemelerde süründürülmelik şerefsiz beyanı.
merak edip link açmadığım hede hödö falan.

sabah kısmını görünce açmaya gerek duymuyor insan.

tam troll bir gazete süper trollüyor.

trolleri de bu ve bunun gibi yazarlar işte.
düşündürmüyor değil. çarşaflıların çarşaflarına göz diktiği inkar edilemez. belki kıskanıyordur...
eee demek ki çarşafa karşı değilmiş atatürk ne bas bas bağırıyorsunuz dedirtir adama.

bazı insanların yazıları ve konuşmaları gerçekten dikkate alınmaz. bu adam dikkate alınırsa bir şey yapmış zanneder kendini.

kendisini çarşafa gireceği gün göreceğiz. illa ki iktidar değişecektir bakalım o zaman kimi yalayacaksınız.
ne kadar küçüksünüz aşağı-lık kompleksiniz var hepsi bundandır, biliyorum. oysa saldırın hiç durmadan. tüm devrimlere, tüm ilkelere. biz yıkılmayız yıkmaya çalıştığınız düşüncelerin altında ezilmiş bir grubun son çırpınışlarından biz hasar almayız.
bırakın konuşsunlar. aksini ispatlamak aksini söylemek aksini yapmak durumda kalmayın bir cahille tartışmayın, bir hainle tartışmayı bile düşünmeyin. bildiklerinin en kutsal olduğunu düşünerek yaşamış büyümüştür bu insanlar.
şunu bilin ki bu topraklarda ki en büyük devrimdir kemalist devrim. ve attığınız boklar bize sıçramaz.
portakal kasası diyince, ne oluyor lan diye irkildim, neyse ki başka amaçlaymış.
şaka bir yana, işin aslı şu ki
atatürk o sırada şu mehmet alatan orçosunun anasını mı, ninesini mi kimiyse artık beceriyormuş.
kadının kocası evi basınca öyle çıplak sokağa fırlamamak için kadının çarşafıyla edep mahallini kapatıvermiş.
be amina kodugumun herifi atesten korksa olmekten korksa onca savasa gonullu mu giderdi onu ancak pkk lilar yapar.simdi siktir git.
okumaya gerek duymadığım yazının özeti sayılabilecek cümle. var olup olmadığını bilmediğimiz ve asla bilemeyeceğimiz bu olay için düşünülmesi gereken en önemli durum şudur: varsa neden? o kadar ince hesabı yapıp, bugün bile, ne güzel düşünmüş diyeceğimiz olayları gerçekleştiren, sözleri söyleyen lider için yapılabilecek şey sadece minnettar olmaktır. teferruatlara değil, amaca ve sonuca bakmak yeterlidir.
saçma bir iddia. kazandığı zaferler ortaydayken Yunan'ı, denize dökmüşken, istanbul'u kurtarmışken bütün bunlar ayan beyan ortayken ancak beynini çalıştıramayan insan ya demek öyleymiş der.
şurda dinin herhangi birşeyini kibarca eleştirsek ana bacı sövecek insanların uydurduğu pislik iftira. birde saygı beklerler.
bir vatan haini yazısıdır.

umursanmaya değmez.

böylelerini alıp o bilinen malum eylemi yapacaksın.
http://galeri.uludagsozlu...ka%C3%A7mas%C4%B1-855047/
Yusuf Halaçoğlu radikal'den murat yetkin'e yaptığı röportajda kişisel bilgilerin gizli tutulup öyle açıklanması gerektiğini belirtmiş.
Ermenilerin doğu yu alamayınca uydurduğu kolpa

E tabi ermenilerin gözünde türkler götsiken 57 oluyor.
o değil de ikinci cumhuriyet ne oldu? hani şu mustafa kemalsiz olan? taraf gazetesi ne alemde?
Düşündürücüdür. inşallah doğru değildir.
kaynağın ne olduğunu görünce yazıyı bile okumadım.

one munite diyip atar yaptığın adama yağ çekenlerde bunlar.

laf atma bence önce dön kendine bak!

saçma bir iddiadır. sarapnel parçasını da zaten saat kurtarmadı. kaçarken saatine saplandı. saçmalıyorsunuz gerçekten.
hadi savaş kötüye gitmiştir kaçmıştır anlarım ama çarşaf niye giysin?

şimdi atatürk çarşaf giydi o halde çarşaf normal mi diyeceğiz?

bunlar hep saçmalık.
(bkz: popo kili)