bugün

Benim boyumun 1.67 onun boyunun 1.89 olması gibi.

Boya değil yüreğe bakıyoruz.
Yalnız hazımsızlıkları arttıkça, yerini başka biriyle dolduramayacaklarını gördükçe Atatürk’ün boyunu kısaltıyorlar. ilkten 1,74’tü. Sonra 1,68 oldu. Daha sonra 1,64. Şimdi de 1,61. Sanırım daha da inecek gibi duruyor.
24 cm boy farkı demektir. evet.
dezenformasyon geleneği yine bir aktroll'den geldi buyursunlar efenimmm....
atatürk'ün boyu aslında 1.74 müş. 13 santimi iç etmişler yine sağolsunlar... izmir marşıyla uğurluyoruz kendilerini...
alkışlarrrr....
Devede de boy var. Ama ...
atatür'ün boyunun 1.74 olduğunu bilmeyen bir mal beyanıdır.
“Önemli olan boy değil, soy.” Diyen de erdoğan’dı ona bakarsan.

https://youtu.be/A9kwULeC8T4

Bunu izleyenler utanır mı? Sanmam.
Bunu yazan allahsız aktroll, karısını zencilere siktirmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum.
bir dahaki seçime buna oy verin:
görsel
(bari sarayların masrafından kurtuluruz)
tayyip sağolsun 18 yıllık yönetim hatalarından dolayı herkesi atatürk hayranı yaptı. millet o yoklukta yapılanlara hayranlıkla bakıyor artık..edit: yani artık fanatik Akp liler dışında Atatürk’ü sevmeyen kalmadı ülkede...
öncelikle 1.61 değil 1.67ydi ata. evet kısa.

biri yoktan bir ülke yaratmış, sanayi kurmuş diğeri ülkeyi batırmakla uğraşan fabrikaları kapatandır.

anladın sen?

moron.
Benim adamının boyu uzun sizinkisi kısa üzerinden başlık açmak nedir lan? Yaşınız kaç sizin amk 3 yaşında bebe misiniz?
Yine bir cahil zirvasi. Muhtemelen facebook ta falan osmanli propagandası yapan sayfalarin birinden okudugu bu skimsonik bilgiyi, arastirmadan alip buraya yapistirmis.

Trollugun de bir kulturu vardi lan ama siz akp trollugu yapa yapa bu kulturu mahvettiniz.

Kaliteli trolluge eyvallah ama yalaka ve cikarci trolluge s.ktir git derim.
Öyle olsa bile Boyu değil işlevi önemli.
Zira kendisi, diğerinin hala yapamadığı gemileri batırmıştır.
Devede de boy var emme eşşeğin ardı sıra yürüyor demiş atalar.
(bkz: ) boş beleş başlıklar
devede de boy var, putin ayağına getirtiyor. boyla iktidar olunmuyor.

elbette işlev.
akıl boyda değil...
baştadır...

daaalabilirsiniz...
üstün olduğu tek şeydir. diğer her şeyde kısa olan ile mukayese bile edilemez. bunu en iyi de uzun olanın fanatikleri bilir.
Şimdi hala televizyonda red kit i gösteriyorlar mı, bilmiyorum..
Daltonlar geldi aklıma redkitten. .
içlerinde joe vardı. En etkili, en akıllı, önderleriydi.en kısalarıydı ayrıca .

He birde avarell vardı. En uzunları, en salaklarıydı içlerinde.
Reis 1.85 ten uzun bu arada.
boyu değil işlevi önemli sözü sadece belli bir organ için geçerli değildir sayın sözlük yazarları. her zaman işlev önemli.
be de 1.91'im. bu mantıkla ne olmalı şimdi?
önemli olan işlevdir sözü yine doğrulanıyor. evet.
Atatürk'ün Erdoğan'la aynı seviyeye ulaşabilmesi için apartman topuk ayakkabı ve sihirbaz kukuletasını kombinlemesi icab eden mevzu.