bugün

doğrusu kemalisttir.

(#26837013)
bazılarının kemalist diyerek aşağılamaya çalıştığı kişidir. dünyanın en şerefli, en onurlu, en haysiyetli, en karakterli kişisidir. en müslümandır bu arada.
tam aksi ona tapar, gider ağlayarak secde eder roma tapınağından bozma anıtkabirde.

aziz nesin ''atatürkü seven müslüman olamaz.'' demişti. sizden biri olan bunu diyor. ne doğru demiş.
(bkz: tapınakçı)
atatürke tapınan ve bir çok durumda bir beyni olduğunu unutan, 'burası laik bir ülke, başınız kapalı dolaşamazsınız arap özentileri' diye oraya buraya saldıran ancak batı özentisi olduğunun farkına varamayan, sayamayacağım daha bir çok özelliğe sahip kimse.
kusura bakmayın, atatürk iyi biriyse bile böyleleri yüzünden kötü görünmeye başladı artık.
Vatanı için elinden geleni ardına koymayan, ne mutlu türküm diyene sözünü daha anlamlı kılan büyük lider mustafa Kemal Atatürk'ü, vatanını ve milletini canından çok seven kişidir.
Yobazlar tarafından kemalist olarak da adlandırılırlar.
https://twitter.com/Timar...status/607658004054478849
türbanlı bacılarınızın rahatça yaşamasını sağlayan kesim.
Kemalist biriyle asla karıştırılmaması lağzım.
şu olaya en çok üzülen kesim. diğer kesimlerde olayın üstünü örtmek (tayyipçiler) veya rant sağlamak (Kemalistler) için elinden geleni yapıyor.

atatürkçüler de olmasa bu ülkede yaşanmaz amk.
ileri görüşlü bir liderin ilke ve inkilaplarına sahip çıkan ve onu gelecek nesillere taşıyan kesim.
http://www.youtube.com/watch?v=njw7sGNMKRE
https://www.youtube.com/watch?v=20N-XTZFKvY
işte kaliteli bir atatürkçü.
şiddetle izleyiniz.
görsel
Atatürk'ün sözlerini mutlak doğru kabul edenlere verilen sıfat.
bir kısmı statükocudur ve inançlara saygı duymaz. işte bunların dinci yobazlarla aynı zihniyete sahip olduğunu düşünüyorum. al birini vur ötekine.

not: bu tespit demokrat olmayı başaranları asla kapsamıyor.
Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını benimseyen, bunların ülke için hayırlı olduğuna ve sürekliliği için mücadele veren kişilere denilen özelliktir. Vatanlarını ve milletlerini seven, kimseye zararı dokunmayacak insanlardır. Bu ülkenin gerçek insan! Larıdır.
bazılarının dediğinin aksine asla terörist değildirler, asla vatan haini değildirler. bundan sonrası başlıkla az alakalı;
bizim çağdaş türkiyeden kastımızı heralde 14 yıl önce olmayan(!) okullar, köprüler ve yollar sandı sayın cmhrbşkn kalp kalpp. laiklerdir ve atatürkün okumaktan, öğrenmekten asla taviz vermeden kurduğu bu türkiye cumhuriyetinin de kurulduğu gibi kalmasını istemektedirler. herkesin dininde özgür olmasını, fakat siyasetle dinin ayrılması gerektiğini savunurlar ki, öyle olmalı. türkiye cumhuriyeti laik kalmalıdır. çağını yakalamalıdır, önderlik etmelidir. çağdaşlık yolla köprüyle okulla değil, doğru düzgün eğitim sistemiyle, sanatla ve kültür bilgisiyle oluyordur. beyinleri yemeyin.
%70i hakkında bilgi sahibi olmadan tamamen etraftan etkilendikleri için bu görüşe sahip ve çoğunluğu 15-20 yaş arası. atatürkçüyüm diyenler oturun kendinizi sorgulayın. neden ?
%80 neden atarükçü olduğunu bile bilmez.
tüm sanatkarların takındığı sıfattır. nedense ben atatürkçüyüm deme, bunu kanıtlama ihtiyacı hissederler.
amellerinin feyizlerine kavuşmuş ve ileride de kavuşacak mümin ve muminelerdir.
BENiM VE HEP ÖYLE KALACAĞIM.
(bkz: kürt lütfen)

Edit:baktım kürt bile değil siyasal islamcı bir dümbükmüş.
(#40967878).
beynimin gayet de yerinde olduğunu düşünüyorum çünkü sorgulama yetim diye bir şeyim var. sense atatürkün onda biri kadar beynini kullanabilme yetin olsa bir şeye benzerdin.
onun için dünyanın sadece atatürkün ilke inkilapları anıtkabir nutuk kitabından ibaret olduğu sanrısına kapılan atanın yaptığı her işi emme basma tulumba gibi gibi kafa sallayarak doğrudur diyen halk arasında kemalist olarak adlandırılan kişilerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar