akp den kurtulmak için hdp ye oy atmak pkk nın ülkemizi düşman işgalinden kurtaracağına inanmak kadar saçmadır.
Zenci bir Rus olduğum için oyum HDP ye.
Atatürkçü kısmına girmiyorum ama merak ettiğim hdp barajı geçse kime ne zararı olacak.

Zaten mecliste temsil edilen bir parti olarak bugüne kadar kime ne yaptı acaba.

PKK nın meşru seçimlerle mecliste temsil edilmesi bu ülkeye neden zarar getirebilir merak ediyorum.
anlamadığım hadise. akp iktidardan düşsün anamı bile siktiririm diyebilecek kalitede ayarda insanlar ülke yönetmek istiyorlar. abd'ci, arap'çı, pkk'cı, israil ajanları dediğimiz akp iktidardan düşecekse biz abd ile israil ile pkk ile bile işbirliği yaparız yeter ki akp iktidardan düşsün diyen bu karaktersiz insanlar birde akp ye bok atarlar ülkeyi sattı abd'ya sattı israile sattı diye. ulan bok çukurunun içine gömüldükçe gömülüyorsunuz rezil rüsva oldunuz iki yüzlü birer yavşak olduğunuzu bütün kainat görüyor hala akp iktidardan düşer diye umut besliyorsunuz. akp'li değilim akpyide eleştiririm ama sizin durumunuz cidden vahim bunun adı vatan ihanettir orospu çocukluğudur zaten pkkcı olduğunuzu mecliste bdp ile direnirken çakmıştım. apo katil demelerine bakmayın bunların alayı apocu amk çocuklarının!
atakürtçü olarak demek doğru olacaktır. kimi kandırıyorsunuz siz sahte atatürkçüler. atatürkçüler türkiyeyi bölmeye çalışan silahlı örgüte şeyini bile vermez.
Mesele eğer hdp gibi bi yavşak bi partinin iktidar olmasıysa akpye ver daha iyi.
(bkz: Ateist im ama namazda kılıyorum)
Yazılanları okuyorum da barajı geçemez denen partinin iktidar olabileceğini sananlar var aramızda.

Atatürkçü olmadığım için beni bağlamayan olay.
ya birde atatürkçüyüm diyor. bu nasıl bir atatürkçülük sırf akp düşşün diye dağda ölen teröriste şehit diyen orospu çocuklarına oy vermek nez mandan beri atatürkçülük oldu yavşak.
(bkz: balık sezonu açıldı)
(bkz: vira bismillah)
(bkz: troll ağı)
(bkz: aman dikkat)
Güzel bir sözümüz vardır, hani ne derlerdi siker misin, sabaha mı bırakırsın işte öyle bir beyandır.
Bu medya çocuklarin aklini bulandırmakta cidden usta. Ciddi ciddi hdp meclise girerse akp ile ortak çalışmayacağına inaniyor bu kesim.

Atatürkçüyüm diyen adam akp düşsün diye teröristin mecliste olmasına makul bakıyor. Bu ikisinin zaten hali hazırda bile ortak çalıştığını göremeyecek kadar nasıl kör oldunuz ? Ekranlar önünde birbirlerine laf atanların ortak çıkarları için nasıl ittifak yaptığını nasıl göremezsiniz?
Atatürk hepinizin yüzüne türkürürdü.

Verin aslanlar verin akp ile hdp ortak anayasayi yapar, siz de apo posterlerini elinize alir bunlarin arkasinda namaz kilarsiniz

(bkz: akp hdp ittifakını göremeyen cihangir solcusu)