bugün

Gerçekleşmiş olması muhtemel olay.
Farazi bir düşüncedir.
Örneğin; böyle başlıklar açıp ilgi çekmek isteyenler büyük bir ihtimal Tem otoyolunda kendini düzdürüyordur. gibi...
bu da farazidir, kimsenin yanında değildik bilemeyizdir.
bunu yazan arkadaş heralde çanakkale de yada inönüde atatürkü'ün yaverliğini yapmış.
troll efendilerin yeni bir yumurtasıdır.
Böyle bir bilgiye net olarak erişilememiş, sadece dangoz bir kafadan çıkan, klavyeme yazık lan dedirten bir düşüncedir. ilgi çektin aferin top-10'da birinci oldun hadi bakalım zeki çocuk (!) diyerek sonlandırılacak bir konudur.
gaziosmanpaşa şanzelize cafe'de ayranla kafayı bulan, liseli ergen beyanatı.
doğrudur efendim.o öyle bir dahidir ki ve öngörüsü öyle yüksektir ki zafer sarhoşluğunu savaştan önce yaşar.
kendisi en ufak bir patlamada bile göt korkusuyla nereye gireceğini şaşıracakken, hayatını hiçe sayarak savaşa katılan insanlara çamur atan, aklınca trollük yapayımda şurda birileri birbirine girsin diye düşünen malın beyanıdır.

bu tür aptallar çok var sözlükte. işi gücü yok, ortaya gram bilgi koymadan salak salak şeyler yazıyor burda.
dışarıda adam yerine koyulmayan asosyal tipler burada ilgi çekmeye,kendini kanıtlamaya çalışıyor. üzülüyorum bunlara.
kazanmış olmasını düşüncek olursak "ayık çıksaydı" neler olurdu düşünmek lazım.
savaş hali zaten sarhoşluk veren bir haldir kardeşim. daha ne diyorsunuz.
savaşlara sarhoş çıkması!

sanki sahneye çıkıyor...

kurduğun cümleye kurban olduğumununun, kız dur kaçma sana yapıyorum aşk, gibi..
de ki sarhoş olarak boy gösterdi savaş meydanlarında ve sarhoş kafayla kurtardı memleketi. ne o haram memlekkette yaşamam ben deyi siktiri gidecek misiniz yani türkiye'den. ayrıca, sarhoşken bu kararları verebildiyse, ayık kafayla dünyanın anasını bellerdi diye düşünmemek elde değil. helal olsundur yarasın.
sarhoş da olsa reyhanlıdaki halkın yanında olurdu zira ayık olup amerikada gününü gün edenler var .
rakı kafasıyla, ayran kafası arasındaki fark: (bkz: bugün)
edit: rakı kafasıyla * memleket kurtarılır, ayran kafasıyla * memleket satılır. yalan mı? değil.
demek ki neymiş, adam sarhoş kafa ile savaşıp kazanabiliyormuş. siz daha ayık kafa ile ata binemiyorsunuz. dikkat edin bıçaklamasınlar.
babanın anneniz sarhoşken becermesi ile aynı kafadır. o kadar uğraşır didinir. aradan yıllar geçen sarhoşken yaptığını ayıkken yapamayan bir evladı olur.
yobazlar iyice sıyırmış kafayı.
bu savaşlardan galip çıktığı gerçeğini değiştirmez. bırakın şu adamı artık be ...
belki de o yüzden hepsini kazanıyordur. içkinin faydalarına bir yenisi daha eklenmiş oldu.
bir yobaz klasiği.
sanarsın savaştan savaşa koşmuş.
neden olmasındır.
Masa başına ayık Çıkanların halini gördüğümüz bu günlerde şükredilesi olandır.
artık ne diyeceğini bilememekten midir alkol alan tek yöneticinin Atatürk olduğunu sanmaktan mıdır nedendir bilinmez ama sarhoşken bile dünyaya karşı gelebilmeyi başarmışsa bir kere daha saygı duydum kendisine ne diyeyeim.
sarhoşken türk halkı ile birlikte savaş kazanmış türkiye cumhuriyetinin temelini atmışsa, ayıkken ülkede yobaz bırakmazdı herhalde.