bugün

entry'ler (211)

beyler saçımı kestirdim

Ya aq apaçi demeyin allama adam yanlış anladı. :((

fanzin basmak

Gençler fanzin bastırmak istiyoruz. Yazım işlerini filan hallederiz kolay. 100 adet 12 sayfa kaç paraya bastırılır mesela bilen var mı?

yıldız yumruk dergisi

Devrimci Yol geleneğinden gelen bir dergidir. Bu derginin çevresinde örgütlenen bir grup gençte vardır. Eylemlerde Ankara , istanbul ve Malatya'da en ön saflarda görebilirsiniz.

beyler boyle olmuyor

Dedim ve sms paketi yapmaya karar verdim. Fakat ben faturaliyim. Paket yapsam faturaya mi yansır yoksa ayrıca tl mi yüklemek gerekir?

beyler boyle olmuyor

Dedim ve sms paketi yapmaya karar verdim. Fakat ben faturaliyim. Paket yapsam faturaya mi yansır yoksa ayrıca tl mi yüklemek gerekir?

beyler boyle olmuyor

beyler boyle olmuyor

beyler boyle olmuyor

en yakındaki kitabın 5 sayfasının 3 cümlesi

Bir isyan andı.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük hakkında çoğu şeyi bilmiyorum ve inci sözlüğü sıkıcı buluyorum.

dinci kaypaklığı

bunları gördükçe insanın ateist olası geliyor.boş insanlardır.

gelmiş geçmiş en karizmatik ad soyad kombinasyonu

(bkz: karl marx)

çarşaflı bacılarımızın ağzına verdiler

abd nin ıraka getirdiği özgürlük.bu türkiyedekiler de mısır mısır diye yırtınıyorlar.ama abd ıraka girip çarşaflı bacılarımızın ağzına verdiklerinde kahraman amerikan askerlerine dua ediyorlardı.

ak sakallı dedeyi buldum

evet beyler belki daha önce gördünüz ama yine de paylaşıyorum işte ak sakallı dede:

görsel

hiçbir türk takımının tromsöyü eleyememesi

dün beşiktaş tam eledi derken birde baktık ki adamlar bir üst turda.yine eleyemedik şunları neyse artık ceza almazsak seneye.

beşiktaş ın yerine tromsönün avrupaya devam etmesi

beşiktaş için dün ilk kez bir türk takımı tromsöyü eledi diye yazıyorlardı.lan ne cenabet bi milletin elin mahalle takımını bile eleyemiyoz(bugün).

30 ağustos zafer bayramı

hiçbir akplinin kutlamadığı bayramdır.

e t a

ispanya ve fransa da yaşayan basklılara özgürlük için savaşan marksist-leninist örgüttür.bir sürü haklı ve haksız kanlı eylemleri vardır.dünyanın en büyük terör örgütlerinden birisi olarak gösterilir.20 ekim 2011 de silah bırakmışlardır.

fikir kulüpleri federasyonu

6 mayıs 2013 tarihinde yenilen açılan üniversitelerde solcu öğrenciler üye olduğu örgüt.

lisede sınıfın en kısa boylu öğrencisi olmak

en önde oturmayı sağlayan ama kızların gözünden düşüren durumdur.