atatürk'ün ruhunu çağırttığını iddia eden raporlu deli kadir mısıroğlu.

insanı güldüren video ve buna üstad diyenler var bu ülkede.

https://www.youtube.com/watch?v=APBLSjn1t_Y

edit: lan adam deli işte neden eksiliyorsunuz ben mi konuşuyorum videoda?
Serefsiz kopegin tekidir. Ben oyle dusunuyorum ki bu misiroglu insanlari dine karsi kiskirtmak adina birilerinin parali kopegi. Cunku o kadar bariz sacmaliyor ki kendisinin sacmaladiginin farkinda olmamasinin ihtimali yok.
kaçaksaray'ın başköşesinde dostu tarafından misafir edilmiştir, halimizin özeti budur yani.
Körler sağırlar birbirini ağırlar. Ulan hiç mi cumhuriyet savcısı yok böyle iblisleri mahkemede süründürsün.
bir kisa hikaye tadinda olan biridir. bir agac olsa yeşillikler içinde, güneş olsa böyle güzel bir bahar günü, bu adam olsa ve ona inananlar, agaca desem biraz yorulacaksin ama lütfen yardım et hemen bitecek, ve bu adam ile inananlarıni o ağacın dallarında assam. biraz daha dayan desem ağaca, biraz daha seyredeyim. onlar geberirken bir cin cagirsam, gelen umut olsa. gelen kaybettiğimiz güzellikler olsa. geberdigi zaman sevineceğim asalaklardan biridir özetle.
dikkat ederseniz sonlarda, arap harflerinin kaldırılmasına 'cinin' selahiyetine göre cevap vereceğini söylüyor. yani o da biliyor ki atatürk olarak gelen de cin. tabi cin bu deliyi tatmin etmek için onun istediği cevapları vermiş. oysaki bu olayı sanki atatürk olarak gelen de cin değilmiş gibi anlatıyor. "yahu bu kötü niyetli cin niye benim istediğim cevapları verdi de atatürk'ü bana sevdirmeye çalışmadı?" diye sorgulamıyor. sorgulayabilse böyle saçmalamaz zaten.
Bilgisi, donanımı tartışılmaz bir tarih uzmanımızdır.
Üstad diye hitap edenlerde vardır.
Gıyaben de olsa tanırım zat- ı şahanelerini.
Ama ruh çağırmak nedir olmadı şimdi!
kafayı atatürk'le bozmuş işkence görüp azıcık olan aklını da kaybetmiş delinin yaptığı eylemdir...
fesli yunanın deliliğini kanıtlar niteliktedir. aynen sobayla konuşan manyak said-i nursi gibidir. rıza nur ağır atatürk düşmanı kaçıktır. ciasal islamcılar atatürk düşmanlığı için delileri referans alabiliyorlar ancak. tam komedi.
bolu kekesi...
rıza nur ağır türkçü idi , öyle böyle değil başta atatürk,karabekir,çakmak paşaları türkçü olmamakla suçlardı.

said-nursi rıza nur'un yanında akıllı kalırdı o derece manyaktı türkçü rıza nur.

bolu kekesi rıza nur'a sahip çık, siyasi atandır.

hep diyorum türkçülük bu ülkeye zerre hayrı olmayan bir şeydir.

şey..

dinci neyse türkçü aynısıdır..