Güldürmüştür. Harp okulu ve akademisi bitiren adama denen lafa bak. Eskiden trollerin bile bi seviyesi vardı.
Ataturk'un harp okulu mezunu oldugunu bilmeyen troll beyanidir. Yapamiyosunuz be hajum, 0,50/10. Ak parti gruplarinda paylas, 300 begenin benden.
1893 yılında askeri okula kayıt olmuş 12 yaşında o üniformayı üstüne geçirmiş bir insan için ne kadar da cahilce bir söylem. edep yahu.
nedir bu recep tayyip erdoğan ile atatürk kıyaslamaları anlayamıyorum. sidik yarışı mı yapıyorsunuz arkadaş. derdiniz sıkıntınız başka bir şey sizin kanımca.
Imkansizdir.

Harp okulu mezunu insan nasil er olacak ki?
Atatürk kadar başınıza taş düşsün aktroller. Adam harp okulu mezunu nasıl er olur ? Beyin de yok sizde.
oğlum trollük yapacaksanız bile insan gibi yapın iyice çukur oldunuz atatürk harp okulu ve harp akademisi mezunudur .
Harp okulundan direkt subay olarak mezun olunur. Astsubaylık subaylığın ilk basamağı değildir. Asteğmen en düşük subaydır ve kıdemli üstÇavuşun bile üstündedir. Milli güvenlik dersi kaldırılınca böyle oluyor.
Güleyim diyorum o da olmuyor bastım eksiyi kardeşim.

Şöyle trablusgarp ve conkbayırı savaşları aklıma geliyor da hakikaten er bile olsaymış yine istisna ile yüzbaşı bile olabilirdi.

Te allam ya.

Mal beyanıdır efendim hem de ulu orta.
bundan bir kaç sene sonra da ulus kurtarıcılığına ve yüzyılın liderliğine erişmiş 20. yüzyılın dehasıdır. ha bir de cumhuriyeti kurmuş 92 sene önce. izindeyiz.
atatürk savaş tarihinin en büyük komutanlarından ve askeri taktisyenlerinden biridir... hanibal barcalarla, scipio africanuslarla, caesarlarla, napolyonlarla aynı statütedir atatürk... savaş sanatına bir sürü yenilik ve dahiyane taktikler kazandırmıştır... askerine onun kadar güvenen, askerini onun kadar etkileyen, askerini onun kadar ölüme bile güle güle koşturan ikinci bir komutan yoktur tarihte... o yüzden sus ve diz çök gazi paşanın önünde ! onun ölüsü bile hepinizi köpek etmeye yeter !
mason olabileceğinin büyük kanıtlarındandır.
3 yıl uzman çavuşluk yaptığı da unutulmamalıdır.
Askeri liseye, oradan harp okuluna, oradan da harp akademisine giden bir askerin "er" olduğunu iddia eden dangalaklarin hayal dünyasıdır.
sozlesmeli ermis hatta.
Bazılarının sanki anasına atlamış gibi yaygara yaptığı. Olm haticeye değil neticeye bak, sonuçta nolmuş?
ulan demek subay olsa viyana kapılarına dayanırdık heralde diye düşündürür.

ayrıca

(bkz: yav he he)