bugün

sanma değildir bilakis tüfektir.

ayrıca o baston sana neyse..

yukardaki arkadaş zaten siqib admış.
(bkz: bastonla sazan durumuna düşmek)

Allah akıl fikir versin. Bilmeden her şeye atlamak yeni gelinlerin işi ya...neyse.
Yanındakine ''şuradaki orospu çocuğunu görüyor musun?'' demiş olabilir, geleceğe dönük.
Erik çekirdeği kadar aklı olmayanların atatürk'ü yerme girişimi.

Ulan bi araştır sonra sık. Hastaykenmiş. Yazık size amk.
(bkz: mal beyanı)
Baston şeklindeki tek kurşunluk tüfekle verdiği poz.

http://www.isteataturk.co...fegi-kullanirken-03091928
güzel icatmış vesselam ben de garibim cahil cahil eyriliğine bakıyodur diyecektim neyse fayn tenks.
soru soran salaksa salak lisanıda bilmiyorsan he de geç .
aynı zamanda mal turnusolü bir tüfektir.
(bkz: erik cekirdegi)
anıtkabir'deki müzede sergileniyor. gidip yakından baktığında tetiği kendi gözlerinle görebilirsin. bu da başka bir alternatif öneridir. hani, okumaya üşenirsen diye.
diline doladığı tüfek yobazın bir tarafına girmiştir.
Baston zaten tüfekmiş.

Oo teknoloji alırım bi dal.
bir dal ne kelime... yetmiyorsa demet halinde takdim ederiz.
şaka dönen bir ortamda doğaldır.
youtube'u yazıldığı gibi okuyup "youtubeye" diyen ve "şalter mi şartel mi" diye diğer sekmede araması da gözüken bir atatürk düşmanının güldüren sanrısı. ben bayılıyorum bu tiplere, vallahi bak artık kızamıyorum bunlara.

http://i.hizliresim.com/Z1LPrZ.png

demek atatürk hasta he mi? ulan o zaman dışarda ne işi var a sığır. anladık atatürk'ü sevmiyorsun da, bari biraz araştır, oku; elinin altında net var. face'den bulduğu fotolara aklınca yorum yap, sonra da yok atatürk manevi kızına bira içirdi, yok küçük çocuğa içki içirdi.

neyse, o baston hepinize gelsin.
öncelikle o mk degil amın evladı mustafa kemal atatürk. bu arada yaptıgın espiriyi sikeyim sakalına attırdığım şakirti. senin dedelerinide gördük gemiyle maltaya gidiyorlardı en son.
ortalama atatürk düşmanı. 2 ayaklı sığır.
Tüfeği baston yapar.kendisini çekemeyenlere sokar.adamin hayati savaşta geçmiş onu eleştiren kesin yunandir, ermenidir.
o sopha bu gün hala saklıysa müzede felan, gazi paşamın o büyük hatrına götüne sokacam o bastonu senin ! sokarkende izmir marşını söyliyecem !