bugün

atatürkün dindar olması gerekmemektedir zira bu mesele atatürk ile allahın arasındadır sizi hiç mi hiç alakadar etmez. artık haşa allahlık yapmayı bırakın yeter yav sizi uyarmaktan usandım! siz kim oluyorsunuzda kul ile allahın arasına giriyorsunuz cahil yobazlar?
isterse dindar bile olmasın, isterse bir dine mensup olmasın o!

bize mi kalmış bunu yargılamak, üstünde düşünmek! herkesin kendine her şey.

sonuna kadar dindar olsa sana faydası ne, dinsiz olsa sana ne zararı var?

bize ne isteyen istediğini düşünür, inanır veya inanmaz.
ne saçmalıktır 21. yüzyıl türkiyesinde hala dine takılıyoruz, önümüze bakmamız gereken nice şeyler varken.

atatürk'ün ülkene, milletine getirdiklerini önce bir düşünsün herkes, düşünmekle kalmayıp da kafasına önce soksun da, sonra düşünsün o'nun dinini, dindar olup olmamasını!

alın başımıza getirilenler dinine bağlı, dini sonuna kadar savunuyor da ülkenin hali çok mu iyi? ne getirmiş bize onlar?

bir şeyler derken önce bir düşünsün herkes, öyle bir yetenekleri varsa tabi.
(bkz: laik dinci tartışmasının türkiyeye kazandırdıkları)
lan isterse ateist olsun sana ne ananı ingilizlerin elinden almadı mı onu de sen bana dedirtir ve çıldırtır bu amına kodumunun doğurdukları ..
görsel
Benim için atatürk'ün dini değil yaptığı işler önemlidir... Kendisine saygım sonsuzdur. Biz kemalistlere darbe vurmaya çalışan dürzüler de bunu anlayamıyor işte... Biz akp seçmenleri gibi sırf müslüman diye insan sevip ona oy vermiyoruz. Biz yapılan işleri göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.
Eksi beyindir. Bunun bide namaz kıldığını söyleyen modellerde vardır. Tez zamanda kurtulasıdır.
bu ülkenin başına ne geldiyse kendine dindar diyen tipler yüzünden gelmedi mi? yahu arkadaş adamın yaptığı yolsuzluklar telefon kayıtlarıyla ortalığa döküldü bazı mankafalar halen yok namaz kılmış yok bilmem ne yapmış peşinde. lan kıldıysa kendine kıldı sana mı kıldı? aziz nesin ne kadar haklıymış arkadaş. zübük filminde gibi hissediyorum kendimi şu sözlüğe girdiğimde. oradaki haplanmış beyinsiz koyunların hepsi burada. zübükte başta zaten.
zaten kendi konuşmasında kendi sesinden de duyduğumuz şekliyle kuranı kerim'e "gökten indirildiği varsayılan kitap" demesiyle dinsiz olduğunu, dine karşı şüphelerinin olduğunu açık ve net kendileri ilan etmiştir...

http://www.youtube.com/watch?v=dc18uGX5dSY
senin anneni onun bunun elinden kurtardığı için, ve sömürüle sömürüle müslümanlık yerine atatürk olmasaydı şuan kiliseye gideceğin için dindar zanneden zevatlar vardır, tezin doğrudur.
sıkışınca bu ülkenin başına ne geldiyse dindarlar yüzünden geldi diyen zevattır.
kemalistlerden biridir. onlara kalsa ata kuranı hatmetti bile derler.
Frank
ilk defa doğru bir şey söyledin, aferin.
Hem Atatürkçü hem müslüman olunmaz.
Atatürk muhtemelen bir deisttir ama kur'an'a, hz. Muhammed'e ve islâm'a bir saygısızlığı olmamıştır.
aferim... amerikayı yeniden keşfettiniz... de... eline ne geçti onu anlamadım pek.

bunu diyenler de tüm padişahları abdestli namazlı sanır bak... ilginçtir.