bugün

entry'ler (153)

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

nurettin rençber yürürüm,
koray avcı - aşk sana benzer,
barış manço - benden öte benden ziyade..

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=Lr_HuQVesXk

aşk sana benzer

Bu mükemmel şarkıyı sadece nurettin rençber çok iyi söyler sanıyordum ta ki youtube önerilerde koray avcı'dan dinleyene kadar. Hakkını vermek gerek nurettin rençber kadar etkili ve içten okumuş. Belki 10. tekranını dinliyorumdur hem de hiç bir sebep yokken.
dipnot: durduk yere adamın ağzına sıçan şarkılar listesinde en üstlerde yerini alır.

türkiye deki ingilizce eğitimi

her yıl: am, is, are görmektir.

23 şubat 2015 fenerbahçe akhisar belediyespor maçı

Feneri artık penaltının bile kurtaramayacağı maç olmuştur.

23 şubat 2015 fenerbahçe akhisar belediyespor maçı

Dakika 85'e kadar 1-1 girilirse fenere her an penaltı çalınabilecek bir maçtır.

Dipnot: Emenike ve gökhan pozisyonları değerlendirseydi farka gidecek bir maç olurdu, kesin.

survivor all star ı izlemiyoruz kampanyası

O dizi senin bu dizi benim, o program şunun, bu program bunun şeklinde her önüne geleni izleyen televizyon bağımlısı ülkem için çok elit kaçacak bir kampanyadır. Şu an katılıyor muyum evet ama televizyon izlemiyor muyum hayır. Fenerbahçe - Akhisar maçını izliyorum. Dizi, boş program izlemektense spor müsabakası izlemek daha iyidir.

fuat avni

Ben zaten aylar öncesinden demiştim: (#25093953) http://www.aksam.com.tr/s...te-fuat-avni/haber-382196

aşk sana benzer

Beş yıldır sürdürdüğüm ilişkimde sevgilimle sık sık sinemaya gideriz fakat bu filme kadar hiç aşk filmine gitmemiştik. haydi bu ilk olsun deyip girdik. Filmin daha önce ne fragmanını izledim ne de yorumlarını okumuştum e sonuçta iki güzel-yakışıklı ünlü oyuncu başroldeydi ve illaki güzel birşeyler çıkacaktı değil mi ? Ama ne yazıkki vasata bile ulaşmayan bir yapıt vardı karşımızda. Oyunculuk çok yapmacık, kurgu desen var mıydı ?, senaryo klişe ve oldukça komik. Filmin en duygusal sahnesinde bile gülmekten kendimi alamamıştım. Fahriye Evcen'in aşırıya kaçan yapmacıklığı, Burak Özçivit'in Kenan imirzalıoğlu vari oyunculuğu güzel değil itici duruyordu. Hele Burak'ın denizden çıkan adam sahnesi yok mu komedinin nirvanasıydı.
Sonuç olarak: aşk filmi konulu ama komedi filmi arayanlar varsa gidebilir. ben ise beş yılda ilk kez gittiğim aşk fiminde duygulanmayı beklerken oldukça gülmüş, eğlenmiştim.
Dipnot: Hakkında hiç bir fikriniz olmadan bir filme gitmeyin.

burak aksak

Hayal gücünü senaryoya gayet güzel şekilde uyduran, olay örgüsü sıkmayan, izlenebilir fikirler üreten genç senaristtir. Yokluğunda türk dizileri "fıs" gelmektedir.
Leyla ile Mecnun*

fatih terim türk futbolundan elini çekmelidir

Rüzgar muhabbetinden sonra ciddi ciddi düşündürmüştür.

(bkz: https://vine.co/v/OzHHAUV7Xz1)

citroen c3

öğrenci arabasıdır, gayet az yakması e kendine göre de bir havası olması nedeniyle üniversitede keyifle kullanılır.

neden uyumuyorsun

Matrax dinliyorum

fuat avni

kendisinin bizzat emre uslu olduğu kanıtlanmıştır. *Her ne kadar bazı trollcanlar kabul etmese de akılları basmasa da*

iphone 6 almayı içine sindirebilen galatasaraylı

Bu görüşe göre "Pendik'e, Fethiye'ye gitmeyi hazmeden fenerli kadar insandır."

erciyes üniversitesi

2014-2015 Eğitim yılına şaka gibi başlamamıza sebep olmuştur. şöyle ki; kafasına göre har(a)ç tahsilatı yapmaya başlamıştır. Herhangi bir yök kararı, alınan bir bakanlar kurulu kararı olmaksızın, bir dersi 3. kez alanların ekstra harç ödemesiyle ilgili tasarıyı yürürlüğe koymuşlardır. Yök'e bu durumu sorduğumuzda ise geçen seneden farklı bir uygulama yapılmaması gerektiğini söylediler.
Hal böyle olunca biz erü öğrencileri tepkimizi twitter'da #eruedesoygunvar hastagiyla duyurmaya çalıştık.
https://twitter.com/hasht...C3%BCdesoygunvar?src=hash

babutsa

Yanayım Yanayım parçası gerçekten on numara olan ama unutulmaya yüz tutan bir grup. klipteki turunculu hatun yakıp yıkmıştır, yakmıştır.

kılıçdaroğlu nun atatürk ten hiç bahsetmemesi

yeni chp mantığıyla uyuşmaktadır, doğaldır.

2 mart 2014 çaykur rizespor galatasaray maçı

Galatasaray'ın 3 puanı 3 golle alacağını umduğum maç.

2 mart 2014 kayserispor kayseri erciyesspor maçı

maalesef kaybedenin küme düşeceği maçtır. görünen o ki kayserispor veda edecek.