bugün

öncelikle karikatür mevzusu pek salladığım bir konu değil.
çok tartışılan bahadır baruter karikatirünün ( http://www.milliyet.com.t....2011/1352141/default.htm) değişik bir versiyonu. merak ediyorum herhangi bir karikatürde atatürk yok laiklik yalan şeklinde bir ibare olsaydı neler olurdu.
"5816 sayılı atatürk ü koruma kanunu gereğince atatürk'ün hatırasına alenen hakaretten bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırıldınız." kib. öpt. tşk. lafını duymanız an meselesidir.

not: ULAN GERZEK NEYiNi EKSiledin bunun yalan mı? ulan ben size hiç bişey demiyorum neyse ahahahaha!
bunca süredir burdayım bu kadar acıdığım bir yazar olmadı. önce acı acı güldüm sonra "yazık ya dedim bununda anası babası var" ailesi sevinmiştir bu doğunca. ey güzel kardeşim sen neyin peşindesin ey benim halkımın minyatürü senin kopyaların ile uğraşmaktan bıktı bir çoğumuz. sen nasıl oluyor da bilgisayarın power tuşuna basıp bılgısayarını açabılıyorsun buna bile şaşırıyorum. ya sana konuyla alakalı bişey yazayım dıyorum olmuyo. sövsem sınırlensem olmuyo trıbe gıremıyorum. ya yordun benı resmen. sen çok yaşa emi.

iddia sahibine bu sekilde bir acıklama da bulunucağım konudur.
bir tane dangalağın gereksiz bir yazısını getirip atatürk'e ve laikliğe bağlayan başka bir dangalağın serzenişi.
"eğitim cehaleti kalır, eşeklik baki kalır" atasözünün yerinde olacağı durum ve düşünce modeli.
Osmanlıcıcı bir bakış açısı.
osmanlının bakış açısına kalsa sevr antlaşması imzalayıp götünü ingilize servis edecekti.

Ninenin götü basketbol potası gibi değilse Atatürk sayesindedir. LeBron James gibi zenciler smaç basardı alimallah.

Atatürk olmaz mı lan. Müslüman olmam bile onun sayesinde. Filistin de doğup yaşayan insanda iman mi kalır arkadaş.