(bkz: muhteşem kemal)
misal buna inanan aşağıdaki iddiaya inanmıyor;

--spoiler--
peygamber (53 yaşındayken) benimle 6 (yaşında) bir kızken nişanlandı. medine'ye gittik ve beni-el-haris bin hazrec'in evinde kaldık. sonra hastalandım ve saçlarım döküldü. daha sonra saçlarım (yeniden) büyüdü ve annem, um ruman, salıncakta kız arkadaşlarımla oynarken yanıma geldi. beni çağırdı, yanına gittim, bana ne yapacağını bilmiyordum. elimden yakaladı ve beni kapıda bekletti. soluğum kesilmişti, nefesim yerine geldiğinde, biraz su aldı ve yüzümle başımı bu su ile ovdu. daha sonra beni eve aldı. evde ensari bir kadın gördüm ve kadın şöyle dedi, "hayırlı olsun, allah selamet versin, iyi şanslar." daha sonra beni onlara emanet etti ve onlar beni (evlilik için) hazırladılar. hiç beklemezken sabah allah'ın elçisi bana geldi ve annem beni ona teslim etti, o esnada 9 yaşında bir kızdım.
--spoiler--

kaynağı da sahih-i buhari'nin hadis kitabı; http://hadis.ihya.org/buhari/konu/955.html

azıcık delikanlı olun lan, bu hadis yalansa bu iddia da bal gibi yalandır. kaldı ki sirozla pençeleşen bir adamdan bahsediyorsunuz.
atatürk ü koruma kanuna göre suc teskil eden aciklama.
islamcılar sübyancı!! diye ağlayan ulusalcıları susturur bu sanıyorum.
(bkz: atatürk ün cocuklara karsi olan sevgisi)
çok enterandır..

1937 yılında atatürk yerinden kalkmakta zorlanırken 15 yaşında olduğunu söyleyen 20 lik bir kızla 5 sene birlikte olmuş..
dahası ilişkileri atatürk öldükten 4 sene sonrasına kadar da devam etmiş.

bazıları da buna prim vermiş...

yazık.
dahası birde bu sırrı 80 sene saklamış..
ölürken böyle bir açıklama yapmış..
vay amk.
92 yaşında ki kadın beynini yemiştir o rüyasında gördüğünü gerçek sanıyo muhakkak.
nasıl da ballandıra ballandıra anlatmış yarabbim. benim bile veresim geldi gibi söylemlere sebebiyet verebilecek söz öbeğive hikayesi.

15 yaşlarında bir genç kızın atatürk kadar kudretli birini karşısında görünce bekaretimi ancak bu adam alabilir hezeyanlarının, 92 yaşına gelince olmamış olanı olmuş gibi göstermesiyle sonlanmış hazin kurgu. yani öyle boş adamlara vermedim ben 92 ime geldim bir işe yaradım bu dünyada diyor.

özel edit: bir çırpıda okudum.
tabu diyaloglarına etki eden durum

- ünlü bir türk büyüğü
+ kanuni sultan süleyman
- yok o büyüklerden hoşlanır. 15 lik sevenlerden.
+ hüseyiz üzmez
- yok diğeri
+ söyleyemem kanunlar
- hay amk bu memlektin
(bkz: bir şakirtin ıslak rüyaları)
(bkz: bunamak)
(bkz: ispatlamayan serefsizdir)
--spoiler--
açılan büyük bir kapının ardından içeriye girdim. odaya girdiğimde testisini sıvazlıyordu.
--spoiler--
görsel
(bkz: dedeler) sikmiş kadını, nasıl sikmişlerse halüsinasyon görmüş orospu.
kimsenin iddiası filan değildir. orjinal metinin tüm satırlarını tek tek okudum. hatta haberin yanındaki metin bile ufacanak yazıdan okudum. acep metnimi değiştirdiler diye.

metin aynen şöyle;
--spoiler--
Kermal] Atatürk was one of those rare men whom I believe the Lord sent to save their country. A masterly politician and fearless warrior, he was half-man, half-god . . .

I was throbbing with excitement as I opened the large oak door and found myself in a cobble-stoned courtyard shaded by an ancient olive tree . . . Almost in a hypnotic trance, I went upstairs. And there, in a room in front of me, sat a man in an oversized carved-oak chair, his back to me, smoke from his hookah drifting high above him . . .

Atatürk motioned that I sit on the red and coppercolored velvet cushions next to him. Mesmerized, I complied. He offered me his pipe and, unquestioningly, I took it. Then he passed me a gold and emeraldencrusted cup filled with raki, a potent drink made partly of anise. I sipped from the cup.

Until now, I have never before revealed what happened next, what happened when Atatürk dismissed the dancing girls and the two us were alone. Sometimes I think it happened in a dream, sometimes that I was in an opium haze or a stupor induced by the raki. All I know is that day, Atatürk, the conqueror of Turkey, the idol of a million women and the envy of countless men, took my virginity . . .

He dazzled me with his sexual prowess and seduced me with his perversion. Atatürk was very wicked. He knew exactly how to please a young girl. On looking back, I think he probably knew how to please every woman, because he was a professional lover, a god and a king."
Ankara, Turkey, 1937
--spoiler--
ingilizcem var allahıma binlerce kez şükür. bu haberi yapanlar şu metinden eğer böyle bir haber çıkardıysalar iğrençsiniz ibneler demek istiyorum.
56 yaşında birlikte olmaya başlayıp 5 sene birlikte olduk diyor. Mustafa Kemal Atatürk zaten 57 yaşında vefat etmemiş midir?
tarıhını atasını karalmaya bu denli meraklı başka bir ırk daha varmıdır acaba.yazık lan tek kelimeyle yazık.
çamur atmak klavye tuşlarına basmak kadar kolay olduğunun ispatı kıç tarafından uydurulmuş hayal ürünüdür.

birincisi hangi erkek sevişmez ulan? ayrıca onu geçtim 50 küsür yaşında olup da torunu yaşındaki çocuklara sarkacak şerefsizler bizlerin içinden çıkmaz. ki önderimizden bahsediyoruz burda..
siz o sapıkları kendini dindar gibi gösteren ama dindarlıkla alakası bile olmayan dinci- yobaz aç köpeklerin arasında arayın.
hatuna bak hele.
"boşuna uğraşma nineciğim bu saatten sonra seni kimse almaz" demek istediğim, muhtemelen alzheimer hastası bir bunağın çirkin iddiası.
iyiymiş.

o kadın hala bakiredir.benden söylemesi.*
bunu haber yapanı'da bip, başlık açanı'da bip...
atatürk ün "yaşı 51" denseydi her şey yerine oturacak sanki...

zsa zsa gabor: 56 gibi geldi bana. eee savaş adamı yorar...

(bkz: ortalığı 56 ya vermek)

(bkz: öss sorusu)
zsa zsa gabor'un bu fantastik anlatım üslubu 'numan'ın gınalı kuzusu'nu anımsattı bana;

(bkz: feriştah)
yaşanılan olay içinde atatürk'ün 56 yaşında olması, atatürk'ün 57 yaşında ölmesi ve ilişkilerinin 5 yıl sürmesi...
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)