(bkz: gerizekalı turnusolü)
--spoiler--
ağır dinci, yobaz tayfanın kafasının ne durumda olduğunu gösteren haber
--spoiler--

e aynısını sen yapınca ne oluyor. oranıza buranıza yaptırdınız imza dövmesini bir şey demedi kimse erdoğan ın ki olunca mı yobaz oluyor.
akıl tutulması dediğimiz olayın canlı kanıtıdır.
--spoiler--
putculuk böyle başlar

önce yüceltirsin,her yaptığına körüne alkışlarsın,iyi olsun kötü olsun eleştirmezsin, sonra tanrılaştırırsın...sonra taparsın,bakmışsın ne iman kalmış ne akıl...Allah cahillerin şerinden korusun bu ülke insanını...
--spoiler--
che guevera portresi çizdirene bir şey diyilmezken, rte ile uğraşma saçmalığıdır.
Yalakalık konusunda, son nokta neresi merak ediyorum!.. Fanatiklik konusunda zirveniz neresidir allah bilir.
atatürk'ün imzası olsa kimin çükü büyüyecek rte'nin imzası olsa kimin çükü büyüyecek. rte ya da rte imzası neden bazı kesimlere batıyor bunu da anlamış değilim. adam demekki zamanında iyi sokmuş.
zeka seviyesi yerlerdedir...buna şakirtler bile güler!
1- bir imzada özellikle soy isim yazar.
2- eğer bir şey yazılmıyorsa, dünyanın bir çok yerinde okuma-yazma bilip bilmediğin sorulur.
3- imzasında isim-soyisim yazmadan atanların sığ insanlar olduğu kabul edilir.
4- rte nin imzasında herhangi bir isim okuyamadım.
5- rte ile atatürk arasındaki farkı anlamak için, attıklara imzaları karşılaştırmak bile yeterli.
6- atatürk esas imzayı türk milletine özgür bir devlet bırakarak atmıştır.
7- bu imzanın rakibi eskidende olmadı, şimdide yok.
imzaya bakmadım bile lakin bazı akepeli kadınların imzayı görünce çocuklarını düşürdükleri söyleniyor.
babam sağolsunun yerini almış olabilir.

araba onun sonuçta isterse dedesinin parmakizini koyar.