bugün

gun gelir devran doner sozunden bihaber laikcidir.

zamaninda turbanlilari baskiladiniz, halkin dinini yasamasini engellediniz, camilerde raki ictiniz. simdi ataput'unuzun heykeli kaldiriliyor diye yirtinmayin.
laikçi diyen dilini arı s.ksin. islamist terörist de bu başlığı açan çomar için denir mi?

Allah aşkına şu büyük elçiyi vuran adamdam buradakilerin ne farkı var.

Hiç.
o değil de heykel kaldırılınca roma yi fethetmiş gibi sevinen muhammedist kitleyi görmek çok çok eğlenceli. ne kadar ezik oldukları ortaya çıkıyor.
Aynı menzile yürüdüğü kişilerce götü kesilmeye kalkılınca, göt korkusuyla parti binasına resmi asılan kişiye, hala ataput diyebilen yavşakları görmemizi sağlayan hede.

Trol olmak farklı, orospu çocuğu olmak farklı bir olaydır.

Biz hep aynıydık, vatandaşına kurşun sıkan darbecilerle aynı yatağa biz girmedik.
onu bilmiyozda belediye açıklama yapmış

yoh efenim galdırmıyoz da

orada çalışma yabayoz da

cart curt.

http://youtu.be/__d5_rRlf48
laikçi ne ulan geri zekalı daha oradan cahil olduğunuz belli oluyor, doğrusu seküleristtir. seküleristler, laik devlet yapısını savunur.
atatürk heykelini kim kaldırır? tabi sonradan müslüman devşirme rum malları.
kadını baskılayan sensin ahmak herif. atatürk, anadoluyu gezdiğinde sokaklarda hiç kadın görmüyor. evlere tıkılmışlar. zorla peçe giydirip erkeklerin 10 metre arkasından yürütmüşsünüz. okullarda anlatılanlar yüzlerce yıl öncesinin bilgisi, gerçek dışı. bu ülkede kadınlara tüm haklarını veren, onların işlere girmesini, rahatça yaşamasını, avrupadan önce oy kullanmasını sağlayan, çocuk evliliklerinden kurtaran o laikçi dediklerin. dünyada böyle yüzsüz, ahmak bir topluluk var mıdır? okuyup, araştırmıyorsunuz, yalnızca vay sen yeterince dindar değilsin diye manyakça saldırıyorsun.
zamanın değişen şartları diyen 1000 yıl öncesinin kurallarını getirmeye çalışıyor. sanki osmanlının yerinde saymasına neden olanlar din adamları değilmiş gibi konuşuyor. mustafa kemal atatürk'ün sevilmesinin bir diğer nedeni sizin deliliğinize karşı durmasıdır.

ulemalarınız ağlayıp duruyor kölelerini kaybettiği için. siz de halka iyilik yapmaya çalışanlara saldırıyorsunuz dönüp onlara hesap sormak yerine.
millet kuyruklu yıldıza araç indirdi, uzaydan 7/24 canlı yayın yapıyor şu tartıştığımız şeylere bak.

benim nacizane vücudum elbet bir gün toprak olacaktır.
fakat türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. diyen adamın heykeli kaldırıldı diye olay çıkaranların diğerlerinden farkı yok.

tanım: şekilci insan
Putlar siksin sizi yobaz cahiller. rte yi peygamber yerine koyan mı dersin,peygamber kibre kapıldı biz kapılmadık diyen mi dersin bunlar hep ak yobazlar.akp gibi emperyalistlerin destegiyle iktidara gelen 15 yıl ülkeyi soyup sogana çeviren,yolsuzlukların,adaletsizliğin dizboyu olduğu,islam dünyasında mezhepçiliği körükleyen suriyenin kana bulanmasının en büyük sorumlularının başında gelen rte ve akp yi,her türlü dini duyguyu sömüren bir partiyi hala savunanlar müslamansa ben müslüman değilim putperestim.
Heykelleri olmadan Atatürke saygı duymuyor mu kamalistler.gerekli gereksiz herşeye bu kadar anlam yüklemenin manası nedir,siz duygularınızda samimiyseniz beton dan niye hikmet bekliyorsunuz.
Heykel işi boş iştir, Atatürk kendi heykelinin yapılmasına karşı çıkmıştır.
laikçii kelimesini gördüğüm an kesin bir trolll açmıştır dedim ve yine haklı çıktım. şimdi gidiyorum, iyi geceler.