Eğer Türk ise, ağır orospu çocuğudur.
eksileyen vatan hainleri topunuzun anasını öpüyorum.
ben öpmüyor sikiyorum. evet.
sebebi nedir anlam veremem. yaşadığın ülkeyi kurtarmış milli mücadelenin en büyük önderi yönetenidir o olmaza başkası olmazdı arkadaş boş o ufacık beynini bunlarla avutma yüzlerce ülke tarih sahnesinden silindi o olmaza bu olurduyla olmuyor gelmiş geçmiş en büyük önder...
Öyledir.

Öldürmeyecek kadar dövme hakkına da sahibiz.

35 yaşına geldim yanımda Atatürk’e laf ettirmedim.
ağzı leş kokan çomarlar artık şu adamı rahat bırakın gidin leş gibi ağzınızla başka şeylere dadanın. köpek gibi saygı göstericeksiniz bu adama o klavyeyi alır bir tarafınıza sokarım. yeter lan nankör kansızlar.
bu sözün altına imzamı atarım.
aynı şekilde islam dinine saygı göstermeyende onlardan biridir. zibidinin biri sabah islama vahşilik yazdı neden bi allahın kulu benden başkası cevap veremedi.
Bu başlık ne güzel başlık, bunlar ne güzel insanlar.
Kimseye saygı duydurtmak zorunda değiliz. Herkesin beyni var yaşı var kimseye bir şey öğretemeyiz. Atatürk'ü sevip saymayanın canı cehenneme. Cehenneme dediysem lafın gelişi.
sevmiyosan sevme. ama bu ülkenin kurucusuna, ulu önderine hakaret etmek büyük hainliktir.
Sonuna kadar katıldığım önerme.
Biz laikiz yeeeeeeaaa
Her kesime her görüşe saygı gosteirriz yeeeeaaa
Çağdaş demoktat insaniizzz yeeeeeeaaaa..
Sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız tıpkı milli değerlerimiz gibi , tıpkı kutsallarımız gibi.
Şu anda gerici islam faaliyetleri çoğaldı, imamın biri kız çocuğunun kolu açık olmaz diye cemaate nasihatler veriyor. Konserlerin iptal olduğu, Celal Şengör'ün ifadeye çağrıldığı zamanda gayet cesur bi söylemdir.

edit:imla.