bugün

yetmez ama evet! çaylaklık fazla bunlara, doğrudan siktir çekilmeleri gerekir.
fikir özgürlügü kapsaminda sacmaliktir, korkmayin efendim isteyen istedigini desin. hani marjinaldik biz.
yağsız kazığa oturtmak uygundur bence. suça göre ceza çok hafif...
hafif ama hic yoktan iyi tabi. ceza cezadir sonucta.
atatürk'ü sevmesem de bu tür hakaret içerikli entrylerin provakasyon amaçlı olduğu çok belli. bu yüzden desteklediğim cezadır.
olması gereken çaylaklık cezasıdır.

--spoiler--
1-) türkiye cumhuriyeti' nin kurucusuna saygısızlık,
2-) insan haysiyetini kırıcı entry girmek.
--spoiler--

bu şartlardan ötürü çaylaklık getirilmelidir gerçekleştirene.
kemoşların mizah anlayışını gösteren istektir.adlajdka okuduğum her entrye ayrı yarıldım. inşallah sayfalarca yazarsınız da beni gülmekten mahrum etmezsiniz. evet.
az bile olandır. çükünü keseceksin böylesinin. evet.
böylelerini dilim dilim dograyip süs baliklarina yem etmeli.
Yapılması çok gereken şeylerden biri .
kesinlikle olmalı. dini kişilikler için de olması gerek hz muhammed, allah gibi.
yetmezdir. ibreti alem için cezaları sikilmek olmalıdır. (cezanın infazında seve seve yardımcı olurum).
Olmaması gereken uygulama.

Dinciler çıkacak Atatürk'e küfür yasak said-i kürdi'ye de yasak olsun diyecek.

Hayır dostum.
Herkese uygulanacaksa kabul edilmesidir. 1 kisiye dahi uygulanmayacaksa kabul edilmemelidir.
asla olmaması gerekendir. sonuçta atatük bir insan ve sevip sevmemek kişiye kalmış.

ha bence çaylak olmasınlar direk taksimde meydanda sikelim diyorum.

evet bu harika fikir işte.
yerindedir ve olması gerekir.

beyne bak beyne, atatürk bir insan sevip sevmemek kişiye kalmış diyor. lan andaval burada hakaret var ne diyorsun sen?
biri senin anneni sevmiyor mesela, ananı sikeyim der mi?

hakaret etmeyi özgürlük sanan insanımsılar gerçekten değişik.
kimse kusura bakmayın ama bunu dini kişiliklerle bir tutmak arasında dağlar kadar fark var. ne mi? o dinlerini siktiklerimin kişiliklerinin türkiye ve türkler'e ne hayrı dokunmuş lan!
1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılan bir harekettir atatürk'e küfretmek.

siz daha çaylaklık derdindesiniz.

http://mevzuat.meb.gov.tr/html/7872_5816.html
vergi kaçırmanın uyuşturucu bulundurmanın cezasıyla eşdeğerdir. gerçekten komik.

neden buradasın?

torbacıydım

ya sen?

vergi kaçırdım

sen?

atatürke küfrettim

komik.
allah a küfür edenlere, peygamber e küfür edenler e verilmesin, yüce, ulu, atatürk e küfür edenlere verilsin. hadi ordan efenim, akıl birdir. tüm küfür edenlere verilsin.
Bu ülkede herkes özgür bunu böyle düşünmek lazım fakat bir insana hakaret etmek onun kötü olduğu anlamına gelmiyor . Seven insan zaten sever sevmeyen sevmez . Sözlükten silebilir ama insanların kafasında o vardır .
sadece ataturke degil ermenilere araplara kurtlere kanaat onderlerine küfür edenler de caylak olmalidir.
adalet bunu gerektirir.
Atatürk ün yadayla korunduğu bir ülkede normaldir.
o zaman abdullah öcalan a küfredenlere de çaylaklık cezası verilsin.
sözlükte yapılacak tüm küfürler ve seviyesiz başlıklar moderatör tarafından atılmalı . aynı kişi sürekli tekrarlıyorsa çaylaklığa atılmalı .