bugün

Rize'de hala vatansever insan kaldığını gösteren olaydır.

Köpekle muhatap olmasa daha iyiydi ya, neyse..
Sonuçta hepimiz o hale geleceğiz az kaldı.

Bir yumruk atmışlığım var benim de...
Ohh iyi yapmış.
Helal olsun.
inşallah topal kalmıştır. (bkz: ellerine sağlık)
Bu memleketten bir bok olmayacağının ispatı olay.

Şimdi akp gitsin diyoruz. Eşitlik gelsin, demokrasi gelsin, özgürlük gelsin diyoruz. Ama chp gelse aynı baskıyı, aynı yıldırmayı başka insanlara yapacağınızı alenen söylüyorsunuz.

Onun için akp li çomardan bir farkınız yok. Şu 18 yıllık sürecin bile sizin gibi örümcek kafalıların yüzünden oldugunu idrak edemeyecek kadar salaksınız.
Haketmiş mi sanki evet.
kemalist çomarların orgazm yaşadığı olaydır. cumhuriyetin kurucusuna hakaret suçtur, fakat bir suçun cezası yargı tarafından kararlaştırılır, cezanın infazı devlet gözetiminde gerçekleştirilir. hukukun üstünlüğünün farkına varana kadar bu ülkeden bir bok olmayacak.
Ulan bir de bunlar muhammedin karikatürünü yapanlara laf ediyor, karikatürü yapanlara saldıranlara laf ediyor, kendilerinin onlardan aşağı kalır yanı yok.
Yanlış yapmış, bence o bacağı koparıp götüne sokması gerekirdi.
Kesinlikle alkışlanacak bir olay değil fakat Atatürke sosyal medayada vs çok saldırılar yapılıyor ve bunu tetikleyen BiRiLERiNiN dizilerle ve hastane ziyaretleriyle görüldüğü gibi ayarlamaya çalıştığı tarihi kıvırıp büküp kasabalı kesimi kin beslettirenlerdir. Canım kardeşim sen bu milletin kahraman dediği önemli şahsiyetine hakaret edersen yarın bir gün millet alevlenip çok saygı duyduğun peygamberine allahına hakaret ettiğinde benim dediklerimi çok iyi anlayacaksın ve iş işten geçmiş olacak! Bu atatürke ve dine hakaret olayları umarım sonlanır ama zor gibi gözüküyor..
150-200 kelime öğrenebilen köpekler, iqsu 75-95 aralığına kadar çıkan gorilleri hayvan kategorisinde değerlendiriyoruz tüm hayatını 40-50 kelimeyle geçiren adamları ise maalesef insan yerine koyuyoruz. Haberi okudum vuran abi daha önce Hakaret etmemesi için uyarmış, Karşısında belli ki bir köpek kadar laftan anlamayan, bir gorilden düşük zekalı biri Vardı ve hakaret etmeye devam edince de çekmiş vurmuş. Şiddetin her türlüsüne karşıyız lakin Bazı andavllar başka dilden anlamıyor.
rize’den de adam çıkabileceğinin kanıtıdır.

edit: anlatmak istediğim tercüme edildi ben de düzelttim.
Oğlum gerçekten solcu ışidcilersiniz atatürk kalksa karşı çıkar sizin savundugunuz şeye.
Alaatin çakıcı nın adamı olabilir.
O da bir insan.