bugün

Adam dublör resmen.
Atatürk gibi tabaktaki eti bıçakla keserken poz da verseymiş..
Paşam Rakı hazır üç parça kebap söyledim kola şahane..
görsel
Çok saçma bıktim artık bu Adamdan, Ataturke zarar veriyor, beğeni toplayacagina tepki çekiyor.
Bunla yatacak 20 lik hatun varsa gidip bıçak altına yatıyorum gözü de lensle hallederim. Millet külliyen mal amk.
atatürk dirilip gelse bu kadar ilgi görmezdi. bu adamı yalayarak ellerine ne geçiyor bilmiyorum ama gerçekten gerizekalı bir kesim tarafından yüceltilen bir fırsatçı kendileri.
kim bu o. b. evladı ?

Ankara da görsem döverim.
köylere de ziyarete başlasın, atatürk'ün köylüleri dinlerkenki pozunu versin. iyice ıslansın atatürkçülüğün şov tarafına kaçanlar.
dokunmayın sizin atatürk düşmanı olduğunuzu bu kadar belli etmenize gerek yok.
bir ben benzetemiyorum sanırım, neresi benziyor arkadaş bu herifin ? dolandırıcı, fırsatçı herifin teki...lanet olsun bunun gibi insanlara prim verenlere...nefret ediyorum bu zihniyetten de bu kadar salak olunmasından da...
çocukları böyle yetiştirirsek büyüyünce iyiyi kötüyü ayırt edemezler.

https://www.google.com/am...deye-sorusturma-baslatti/
Durdurun artık şu rezilliği.
Hocam bu adamı dövsem atatürk'e hakaretten içeri atılır mıyım?
gayet medeni, gayet ruh okşayıcı bir iştir.
sonuçta, sevdiğimiz bir insanı hatırlatıyor.
adamın yerine utandım vallahi.
atama 1.5 adana yapın oradan.
Bu adam bir de surekli smokinle dolasiyor. Oysa ataturkun mayolu videolari, fotograflari da var. Ayrica ataturk' e benzedigi falan da yok. Saclarini boyatan, hasbelkader gozleri kahve rengi olmayan, etrafa hergele gulusu sacan ve zampara tipli , kemalistobur bir ihtiyar. Velev ki tıpa tip benziyor diyelim; bu ona saygi duyup bas ustunde gezdirmek icin bir neden mi? Bir yobazin, basinda sarık, sirtinda cubbe, yuzunde 45 cm sakal, kicinda maraş salvari oldugu icin birine hurmet gosterip onunde el pence divan durmasindan ne farki var? Ataturk size sekilden, sekilcilikten uzak durun, bilimsel dusunun, aklinizi kullanin dememis miydi oysa.
Bu adamı anayasadaki Atatürkü koruma kanununu kullanarak içeri atmak lazım. Atatürkü bu kadar etkili kullanmak; maddi ,manevi olarak suç olmalı.