bugün

haklı kampanya.

mk kim lan? kimin önderi sanki...
turk olmadigi kesin olan kisilerin duzenledigi kampanyadir zira "ata"türk diyoruz ve onderin degilse atanda sayilmaz!
soyu sopu belli olmayan hırsız ve rüşvetçi sevdalılarının balıklama atladıkları kampanya.
bu ülkenin kurtarıcısı olduğunu ve kurucusu olduğunu yedirememektedir.
sen kimsin peki? diye cevap verilir.
atatürk zaten türkiyeyi, bu vatanı ve bu milleti sevenlerin önderi, senin önderin değil kampanyası.
şaşırılıp da sinirlenilmemesi gereken kampanya.
demokratik ülkede yaşıyoruz.
ne mutlu türküm diyene. Atatürk benim atam ve sonsuza kadar askeri olduğum büyük başbuğdur.

buradan sana ancak benimki düşer.
arka derim olduğu için destek verdiğim kampanya.
olamaz da...

önderleri el kaide, el nusra, boko haram, ışid vs..ırak, suriye, katar, suudi, yemen ve bizim sınırlarda fink atıyor. en son ataları musul'da konsoloslukta görüldü sarıkları ve kalaşnikovlarıyla.

seks mücahitleri önderleri için ne nurlu bi iş yaptılar dimi...

(bkz: sikilirken bonus sevap kazan)
sikimizde mi? diye cevap verilecek kampanya. siktirin gidin başka işlerle uğraşın.
Devam eden kampanya.
Benim de değil.
ben türküm..

1000 yılık anadolu türk tarihini yok sayan ve türk tarihini atatürk'e dayatmaya çalışan bağnaz anlayışı kabul etmiyorum.

türk olduğunu iddia eden ve türk töresi ve ananeleriyle uzaktan yakından alakası olmayan propagandist bir diktatörü önderim olarak kabul etmiyorum, etmeyeceğim.
kaale alınmaması gereken kampanyadır.

götleri yiyip kamu icerisinde yapamadıkları icin sanal mecralarda beyhude, çapsız kampanyalarla tatmin olmaktadirlar.
Türkiye benim ülkem değil diyenlerin açtığı kampanyadır.
ben türk'üm

ve bu ülkeyi işgal altından kurtaran, keyfini düşünmeyip memleketini düşünen. ülkeyi bağnaz yobaz anlayıştan kurtarıp modern sistemi getiren mustafa kemal atatürk'ü seviyorum ve sayıyorum. din diye arap faşizanlığından kurtardığı için atatürk'e minnet duyuyorum. atatürk sadece benim değil nankör olmayan tüm türk halkının önderidir.

istediğiniz kadar afkurun yobazlar.
kimse bu ülkenin kuruluş ilkelerine belli bir figür oluşturup bunları tabu adledip tapınmak ve sahip çıkmaz zorunda değil.
cumhuriyet, demokrasi, eşitlik gibi kavramlar atatürk'ün icat ettiği kavramlar değil. bunlar kötücül bir proje olmayabilir ancak uygulanış biçimi olarak halkın toplumsal hafızasında çok ciddi yaralara neden olmuştur. şapka devrimiyle, ezanın türkçe okunmasıyla, her alanda batıyı taklit etme ile ve de katliamlarla desteklenen bir rejim kurma çabası ile ulus-devlet olma yolunda yapılan nice yanlış politikalar uygulanmıştır. bunlar şu andaki pek çok sorunun kaynağı olmakla beraber esasında kütürel ve sosyolojik yapı itibariyle pek te buna uygun olmayan bir halka karşı jakoben ve baskıcı biçimde uygulanmıştır.
bu sürecin de temel aktörü elbette atatürk tür.
yalnızca atatürk değil, kimse benim önderim değil. hiç kimseye tapınmam. tapınanların kutsallarına her yönden taarruza girişilmesini müspet görürüm. aynı şey dindarlar için de geçerli...
Kapanyaya katılanların kafalarında ki önderi alıp Atatürk'ün kurduğu bu ülkeyi terketmesini Öneririm. Aksi taktirde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının atatürk ü Önder olarak görmeme lüksü yoktur. Sevmiyosan bile saygı duymak zorundasın.
Kaale alınmaması gerekir. Nasıl olsa bunlar normal hayatta kedi gibi olur.
bölücü terör örgütü yanlısıdır veya dinci kişilerin açtığı kampanyadır.
türkiye cumhuriyeti tarihinde daha bu konuda başarılı olan görülmemiştir.
katılımcıların, Türkiye cumhuriyeti'nden siktirip gitmesi gerektiği kampanya.
neyin kafası olduğunu anlayamadığım kampanya. koyun gibi kitleler halinde hareket etmeye alışılmış herhalde. yahu arkadaşım sen bireysin. Önderim değil diyorsan değildir anasını satayım. sen gelme liseli mottosu gibi olacak ama dayatacak değiliz bir ideolojiyi. bunlar hep özgüven eksikliği.
Atatürk ün de hiÇte sikinde olmayan kampanyadır.
bir nevi çakalları seçip ayırma kampanyasıdır. zaten böylelerine önder olsa ona atatürk denmezdi.