bugün

zamanında tek yol sürgün diye başlık açtığımda havlayan itler ve o itlere, kullandıkları jargon nedeniyle, sempatiyle bakan gerizekâlılara şapkalarını önlerine koyup düşünmek gerekir.

lan, orospu çocukları! siz, benim atam'a saygısızlık yaparken ve ben hâlâ sizi gebertmekten söz etmiyorsam o benim insanlığımdandır.
anıt ın kutsal kabul edildiğine işarettir. atatürkçülere tapınıyorsunuz denilince itiraz ederler. enteresan bu atatürkçüler.
eminim ki uludağ sözlükteki bazı grupların , " büyütmeyin okadar ya , büst o büst bişey olmaz. " diyeceği olay. bu halkın ne hale geldiğimizi görmesi gerekir. utanıyorum utanıyorum utanıyorum yazıklar olsun böyle hükümete , böyle zayıflığa artık yavaş yavaş herşeyi kabul eder hale gelen bu halk , ülke bölününce aklı başına gelecek. elimden gelse hepsini insanlık dışı yollarla öldürürüm . elim ayağam titredi.
neymiş 1 mayıs'ta taksim de toplanıp etiket yapanların hepsi Atatürkçü değilmiş. amına kodumun pkk cısıyla omuzu omuza eylem yapan işçi şimdi sen de mi Atatürkçüydün? işçi kardeşliği mi Atatürk mü bak bir karar veremeyen ve doblo'nun sol kenarına k. atatürk imzası nakşettiren atatürkten bihaber kıro anca böyle seyreder omuzdaşı pkklı işçi kardeşini. pkk (partiye karkaren kürdistan) da soran olursa olsa kürdistan işçi partisidir bu arada bilmeyenlere.
(bkz: güneş balçıkla sıvanmaz)
bir kere kavram karmaşası var. ey düşük zekalılar anarşistler kemalist değildirler. ulan babayiğit bilge bir anarşistin milliyetçi,statükocu, sadece askeri geçmişi ve zengin kesimi barındıran bir sistem topluluğu ile ne işi olur.

eğer bukavram çözüldüyse kim ne kadar saygı gösterirse o kadar saygı görür. burada yapılan kürtlere, anarşistlere, pekelilere karşşı yorumlar zaten tamamen kısır döngüdür. bir köpek nasıl ki kuyruğunu kovalar durur ama bir sonuca varamaz faşistlerde kürtlere küfreder, pekekelilere küfreder, pekeke bayrağı yakar sonra bir gençte putperestleri deli edecek bir şekilde büstün üstüne oturdu diye lafa tutulur. rüzgar ekersen fırtına biçersen o kadar basit aslında olay.

milliyetçi sözlükdaşlara söyleyeceğim eksi vermekten çekinmeyen benim eksi kaçlarda olduğum önemli değil. ben sadece burada bazı ağır başlı yazılarımı yazıp saklıyorum. yani ortamınız benim için sadece araçtır.(isteyene değil ayaına girsin anarşizm budur işte)
şımarıklık artık tahammül sınırlarımızı aşmakta, başlarına gelecek var, sabırla izliyoruz.
(bkz: atatürk heykeline duyulan saygıdan rahatsız olmak)

atatürk'ün anısına duyulan saygıyı, anıtların, heykellerin hammaddesine duyulan saygı olarak nitelendiren denyoları da görmemize vesile olmuştur.
'ne kadar cahil ve seviyesiz insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz' dedirten olay. büyük tepki göstermeye de gerek yok aslında. bu tarz insanlardan başka ne beklenebilir ki?
bakıyorum da bahadır baruter in ''allah yok din yalan'' konulu karikatüründeki pisliğe ''ifade özgürlüğü , özgür basın'' şeklinde büyük bir götleklikle yakaşan ulusalcılar, iş ''ata''(!) mıza gelince feveran ediyorlar, kendilerini yırtıyorlar, deliriyorlar. Benim de evimde bir atatürk büstüm var ben de evde bu büstü tirbüşon olarak kullanıyorum.

ha unutmadan akp yi suçlayan 25 iq sahibi küçük mastürbatöre de bir sözüm olacak; aranızdan bir tane taşşaklı kemalist çıkmadı mı ki o abdullah öcalan posterini ata(!) mızın önüne asan gencin elindeki posteri rektumundan sokamadınız?
bir de bu durumda hâlâ "akp'ye oy vereceğim" diyenler var. ulan adamlar ülkenin kurucusunun başına ülkenin en büyük belası adamın posterini asıyor. sen de kalkıp "ekonomi gelişti ama ehe" diyorsun. diyorum ya: (#11584909)
Hepar'a oy vermeyi düşünüyordum ama bu gelişmelerden sonra MHP'ye oy vermeye karar verdim.
kendilerini atatürkçü ve vatansever olarak lanse edenlerin ses çıkarmadıkları şerefsizliktir.
götü sıkışınca atatürkçü olan komünistlerin ( bir komünist nasıl atatürkçü olur bir türlü anlamadım lan) bön bön baktığı pkklı sümsüğün yaptığı şımarıklık.
nedense doğan medyası ilgi göstermemiştir. Hatta bununla ilgili haber de görmedim şimdilik. Hani nerde flaş haber, aloo. kürdistan işçi partili bir işçi piç atatürke saldırmış. Ne oldu lan, bayrak heykele çıkmasaydı ne güzeldi di mi. kürdistan işçi partili (pkk) piçler de kalabalığınızı artırıyordu ne güzel, siz de omuz omuza eyleminizi yapıyodunuz. korkmayın lan bunu yapanı içimizden biri sayarlar diye, millet duymamış gibi yapın.
şerefsizlerin son yaptıklarıdır.
bu itler birebirde son derece korkak, aman abim, canım abim diye gezerler, ancak kalabalıktan güç bulurlar.
türkiye'nin sırtındaki büyük kamburdurlar.
sabırları fazlaca zorlamaktadırlar.
bunlar bölünmek falan istemezler, tam tersine istanbul''u, ankara'yı, izmir'i ele geçirmek isterler. planlıdırlar. 15- 20 çocuk yaparlar. gözleri türkiye'nin tamamındadır.
yoksa tamam bölünüyoruz gidin güneydoğu'ya, ülkenize deseniz gitmezler.
ama suları ısınmaktadır.

(bkz: asalak kardeslik)
(bkz: onu sikerler)
abartmayın aga ben atatürk resmine top atıp gülüşen, aponun resmini buruşturup yiyen ve bu bizim liderimiz diyen insanlar gördüm ama hiç dert etmedim. ayrıca bu işçi bayramı solcu bayramı atatürk de biliyorsunuz faşist.. yani böyle şeylerin olması cest possible'dir.
bdp'lilerin sorumlularını bulması gereken durumdur.
--spoiler--
bdp'lilerin sorumlularını bulması gereken durumdur.
--spoiler--

sorumluları bdp bulursa anammm! düşünemiyorum bile...
pkk yandaşlarının yapmış oldugu ağır orospu çocukluğudur. küfür var ne kadar ayıp falan demeyin sakın, olay çığırından çıktı artık. bu kadar rahat bir şekilde bunu yapabiliyorlarsa, yakında okullarımızdan da atatürk posterlerini indirtirler.
--spoiler--
atatürk heykelinin kafasına bastı, bölücü terör örgütü elebaşısı abdullah öcalan'ın posteri asıldı.

--spoiler--

nazarımda iki şahsiyetinde işgal ettiği mertebe önemsiz bir mertebedeir. ikisinden de hazzetmem . birisi tc'nin tasdikli diktatörü. diğeri de ona öykünen belki de ona içten içe hayranlık besleyen fırsatını bulsa şartları oluştursa onun tıpkısının aynısını icra edecek belki de izinden gidecek bir şahsiyet. ikisinin de yolu bana ters ikisinin bana uzaklığı aynı ve bu uzaklık birbirlerine olan uzaklıktan daha uzun mesafedeki uzaklıktır.
bir faşist olarak sizin* demokratik hakkınızı sikeyim...*
türkiye nin yarrağı yediğinin resmidir.
istanbul emniyet müdürlüğü'nün "bakın, solcular ne yapıyorlar taksim'e çıkınca" dedirtmek için bölücü terör örgütüne meydanı bırakmasıyla olmuştur. yani, hüseyin çapkın olaya alenen çanak tutmuştur.

sıradan günlerde bile polis kordonunda olan anıtın çevresi böyle terörist provakasyonlarına açık günlerde boş bırakıması anlamlıdır.
güncel Önemli Başlıklar