bugün

Gelismeler merakla beklenmektedir.
Sebebini merak ediyorum.

"Beyaz tv muhabiri yüzüne tükürdüyse bu da paraleldir, alın."
yetmez. bugüne kadar bu herifin herhangi bir esprisine gülmüş, herhangi bir gösterisine bilet almış herkes gözlatına alınmalı. ülke büyük bir mizah gerilemesinden kurtulur.
Şöhreti yakalamak için her dala konmaya çalışan dingilin başına gelen. Yanlış dala zıplamış.
an itibariyle ipi tutmuştur. bekliyoduk şaşırmadık
(bkz: Ya devlet başa ya kuzgun leşe)
Tutuklananların sayısı bayburt'un nüfusunu geçti hadi hayırlısı.
adam masum ayağına yatıyor, göz göre göre! utanmadan!
görsel
(bkz: kel kendine gel)
Bu fetöcülerin En sevdiğim olayı operasyonlar sonrasında hepsinin başladığı yere dönmesi.

Yani esasen bir hiç olan insanın zirveye çıkartıldıktan sonra gerisin geri yere düşmesi.

Zirvede geçirdiğin günler yanına kar Atalay d.
Düşene bir de siz vurun tabi Acun bu Ada'm için yetenek sizsiniz tarihinin gelmiş geçmiş en etkili oyuncusu dediği zamanlar esprilerine gülerdiniz.
nihayet güldürdü.
Vay amunagoyim tek bir esprisini dahi dinlemeden, tek bir gösterisini dahi izlemeden piyasadan siliniyor lan dedirten hadise. Amk fetoş götüyle uzaktan yakından ilişkisi olan herkesi topluyor da, deme gitmek sayılıyor mu acaba? 6-7 sene önce bu orospu çocuklarının dersanesine sınavda indirim kazandığım için kaydolmuştum, nasıl oropsu çocukları olduklarını anlayıp ikinci donem sizin gelmişinizi geçmişinizi hocanıza kadar sikeyim diyerek ayrılmıştım. O sayılır mı lan? Sayılmaz bence. 2002den beri memleketi yöneten reisimiz bile benim kadar erken tanıyamadı bu orospu çocuklarını.
Böyle devam ederse yakında beni de içeri alacaklar galiba. Gereksiz bir gözaltı. Bu adam fetocu olsa bile ne yapabilir ki?
(bkz: bu sefer güldürmedi)
acun'un kendisini sosyal medyada takipten vaz geçmesiyle sonuçlanmıştır.

-duydun mu komşu, acun atalay'ı takipten vaz geçmiş hemi de engellemiş...
-eeee...
-eesi şu, demek ki acun fetöcü değilmiş...
-ulan saf mısın sen?
hem komik değildi, hem iticiydi. ilk kez onunla alakalı bir şeye güldüm.
ilk kez güldürmüştür. bizim için enteresan bir gelişme oldu tabi.
milyonlarca dolar kazanan enes malter'in "1 dolar" bile atmadığı fetönün medya ayağından parasız bir soytarının gözaltına alınmasıdır. kullanılıp atıldığını düşünerek ötecektir bazı diğerleri gibi.
görsel
Ne yapmış acaba ne istediler de vermemiş mi? ?