1. 1.
    Küçük filozof Atakana basın toplantısı düzenlemişler.

iş artık şov olayına doğru gidiyor.
    Tamam üstün zekalı olabilir, fakat 60 yaşında seminer veren profesör havalarına gerek yok diye düşünüyorum.

Bu ülkede çok çok üstün zekalı çocuk var. Şova gerek yok.
    iyi bir eğitim alsın falan ama, çocuğu magazinsel bir olay haline getirmeselerdi keşke.

https://mobile.twitter.co...tatus/1230210695309987841
    19 -5 ... winxperisi
  2. 2.
    topaç oynaması gerekirken, ezber cümlelerle şov yapan veled.
    23 -2 ... acilmayan eti puff paketi
  3. 3.
    overrated balon.
    2 ... no god no master
  4. 4.
    Böyle içine büyük adam kaçmış çocuklar bana pek sempatik gelmiyor, sözleri de ezberlenmiş gibi zaten, kendi cümleleri olduğunu düşünmüyorum. Zeka puanı yaşıtlarına göre yüksek olabilir ama bunun bin tane testi var önce bir onlara girmesi lazım. Ayrıca asperger olduğuna ben de bahse girerim.
    14 -2 ... cupcake jemma
  5. 5.
    He kesin 5 ayda 250 okumuştur. Çocuk zaki olabilir hatta üstün zakalıdır okey ama biraz abartı ve şov geliyor bana.
    1 -2 ... deli tugrul
  6. 6.
    el birliğiyle iki günde bu çocuğun da geleceğinin içine s*çtık.
    değişik bir şey görünce hemen şu soktuğumun telefonlarını çıkarmayın ortaya.
    7 ... bay sakal
  7. 7.
    minnak filozfcuk.
    -1 ... schmelzer
  8. 8.
    Kurduğu cümlelerle okuduğu kitaplardan esinlendiğini kolayca görebilirsiniz, daha iyi eğitim istemesinin nedeni bu konuda heveslenmesidir fakat ideolojik olarak belli bir görüş iddia etmesi normal değildir, çocukların karar verme yetisi yok demiyorum, elbette var ama ünlü düşünürlerin sözleriyle insan yönetimi hakkında görüş göstermesi, o çocuğun şahsi görüşü olduğu anlamına gelmez. Karar verme yaşının 18 olmasında bir neden vardır. Hatta bazı ülkelerde bu yaş 21 olarak belirlenmiştir. Bu normların bozulmadığı bir hayat için belirlenir, atakan için ise normlar abzorbe edilmemiştir. Peki nedir bu normlar derseniz, yaşama hürriyeti gibi faktörlerdir, silah altında ya da zorla çalıştırılan bir köle olmaması buna örnek verilebilir. Elbette aldığı eğitimden daha iyisini hak ediyor, eğitim sistemini eleştirmesi de normal çünkü eğitim sisteminin rezalet olması fikrine ulaşmak çok zor değil. Atakan nasıl iyi bir eğitim hakkına sahip olmak istiyorsa, her çocuk da bunu muhakkak hak eder.
    6 -1 ... lucifers
  9. 9.
    atakan kayalar

Temsili
    11 ... scratch
  10. 10.
    Saygısız velet.
    -2 ... nujinn 3n