bugün

nasıl bir sapıklıksa artık adam çırılçıplak yakalanmış atın üzerinde. sanırım bunlar artık kıyamet alameti.

http://www.milliyet.com.t...07/07/31/son/sonyas19.asp
at gibi kız deyimini yanlış anlamış olabiler.
artık hiç şaşırılmaması gereken haberlerden bir tanesi...
yakalayan kişiyide arasına alarak at ve insan ilişkisine grup olarak umarsızca devam edilmesi kacınılmazdır.
tecavüzcü ''hayvanlara kötü davranmak suçundan'' para cezasıyla serbest bırakılmış. ''kötü davranmak'' ne lan, kuyruğunu mu kesti? ne bileyim kıçına teneke mi bağladı? adam sapığın beyaz bayrak sallayanı. her sapığı para cezasıyla serbest bırakırsak atıda becerirler yediğimiz tavuğuda. mnskym.
mühendistir o mühendis. (bkz: şaka lan şaka ben de mühendisim)
hey gidi günler... at + avrat + silah yiğitlik kombinasyonu şimdilerde sadece at ve silaha dönüşmüş. at zaten avrat olmuş. elde kalmış bi silah . ee bu zihniyetinde bi tarafına sokmalı silahı, hiç bişey kalmasın ortada övünülecek.
önce ıslatılıp ıslak maun ağacı ile kuruyana kadar dövülebilecek insan çeşitidir.
atın paparazzileri çağırıp meşhur olmak için yaptığı eylemdir.
-biz zaten evlenecektik !!!
- napıyonuz lan!!
- ehuheehe, özür dilerim. napim geçen gün bir arkadaşım anlattı bir deneyeyim dedim.
- hmm nasılmış peki?
- berbat, ah, sanırım bir şey hissettim.
- hmm peki.neyse at kardeş. size kolay gelsin.
- teşekkürler. hadi len sen de elini çabuk tut. bir daha bir insanla yatarsam allah belamı versin.
--ben suçsuzum,çok ısrar etti kıramadım...
-sadece arkadaşız...
--???
-sandığınız gibi değil duygusal ve ciddi bir ilişki yaşıyoruz
(bkz: dostum capslar kurbaga olmus bi el at istersen)*
tek kelimeyle ohaaa denecek olay
(bkz: atın intikamı)
ata tecavuz ederken sucustu yakalanan adam'ın eşek etini afiyetle yemesi ne büyük çelişki öyle değil mi?
zenci olmasından şüphelendiğim kişidir. girecek yer konusunda sorun yaşadımasından sonraki arayışlarında atınki ancak denk gelmiştir.
hem hirsiz, hem tecavuzcu hem de at sever bir kardesimizin icraat halindeyken yakalanmasi durumu. bir insan bu kadar cok olumsuzlugu nasil bir arada barindirabiliyor hayret. bir de aptal. yakalandigina gore pek zeki biri olmasa gerek.
at- prrrffff
tecavüzcü- ıhh oaah yeeeh
birisi- vay babanneyin kemüğüneee, nooluyo lan burda
tecavüzcü- prfffff, ihahahahahaaaaasktr, yemez ki a.q
birisi- ne yapıyon bakiim sen arkadaşım?
tecavüzcü- eveeeet kestik arkadaşlar tamam, yeter bu kadar, kardeş bi dk kadraja girdin, bir geri git.
birisi- ????
at- prrrrrrffffff.
mühendisleri karalamak için atılan iftiralardandır**,asılsızdır.
(bkz: makine mühendisi)