bugün

Cem Yılmaz.
Hadi ben de ata demirer diyeyim de değişiklik olsun.
Jim Carrey ikisine birden tek atar.
bir seinfeld ayarında stand up gösterisine henüz rastlamadım...hepsi dahil
hepsinide seyrederim cem yılmaz,ata demirer,şahan gökbakar (beğendiğim eski dikkat şahan çıkabilir videoları öyle recep ivedik filan değil),kötü değiller oldukça yetenekliler...
Cumali ceber döver. Evet.
Cem yılmaz Gora'dan sonra bozdu sanki.. Buna karşın Ata demirer daha stabil.
kişilik olarak ata demirer daha iyi bir insan bence ama cem yılmaz kadar komik değil. cem yılmaz ondan daha komik biri ama cem yılmaz da biraz kötü kalpli ve acımasız bir insan.
cem yılmazın gözlem yeteneği üzerine mizahı tartışılmaz bir numara. Ata demirer Tek kişilik dev kadrosunda genellikle taklit üzerine yürüyordu. açıkçası çok gülememiştim. başarılı projeleri var, Avrupa yakasında beğenirdik, komik bir adam. cem yılmaz gorada bayrağı arşa diktiği ve sonraki projeler onunla kıyaslandığı için kaybediyor gözüküyor.
film film kıyaslarsanız bile sonraki filmleri eyvah eyvah, Osmanlı cumhuriyeti gibi filmlerden daha başarılı. stand up konusunu açmayalım.
Medyada çıkan haberlere göre her ikisi de Yılmaz Erdoğan'ın Organize işler 2 filminde rol alacaktır.

https://www.ntv.com.tr/ga...9g#IZdF59d8E0OVdIxvEeRgiw

Bunun yanında Her ikisi de müzikle ilgilidir. Ortak bir müzikal çalışma yapabilirler. iki müzisyen olarak.
Cem Yılmaz.
Ata demirer'e gülen var mı aranızda? Oğlum şive'ye gülecek kadar kalitesiz misiniz?
ikisinin de tarzi baskadir. Ikisi de gayet iyidir.
ata demirerin diz çöktürceği versustur. evet...
Bence ikiside komik değil çok basit şeylere milletin gülmesi tuhafima gidiyor.