fox tv'de yayınlanan kürşat başarın programında ata demirer tüm sanat dünyasına ayarı vermiştir. sözlük dünyasını ciddye alın, olumlu ya da olumsuz yargılarında haklı çıkıyorlar diyerek gereken icazeti vermiştir cümle aleme.
(bkz: şimdi kime sallıyoruz o zaman)
biri nihayet gerçeği görmüştür açıklaması.bunu çok ciddiye alıp millete saldırmamak gerekir tabiki.
sözlük yazarlarını haklı bulmak ata demirer'e düşmez. o sanatıyla ilgilensin, komik olmayan amatör film tarzında eserler üretmeyi bıraksın. o göbeği de eritsin. kendisi kaşındı.
sözlükleri arkasına almaya çalışan bir diğer ünlüden gelen açıklama. sözlük gücü bugünlerde büyük bişey a dostlar. gelmeyin bu oyunlara herkes bize kendini sevdirmeye çalışıyor.
(bkz: oh yeah)
an itibariyle kürşat başar'la programında yaptığı konuşmadır. sözlük yazalarından çok faydalandığını yaptığı bütün işlerinde sözlük yazarlarının fikirlerine önem verdiğini söylemiştir. güzeldir, hoştur, sevilesidir..
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
(bkz: biliyoruz ki yazıyoruz)
(bkz: gölgelerin gücü adına)
kastettiği yer uludağ ve ekşisözlükmüş. ilginç ve şaşırtıcı gerçekten. *
kastettiği yer yalnız ekşi sözlük değildir. 'uludağ sözlük, ekşi sözlük, itü sözlük....' sıralaması ile söylemiştir hatta. yani havalara girilsindir. hemen komplekse girilmesindir.
3 bin, 5 bin kişi demeden ne kadar hayran, o kadar gündem, ne kadar gündem o kadar nakit şeklinde zincirleme giden bir finansal anlayışın yansımasıdır.
(bkz: titan saadet zinciri)

yoksa sanmıyorum ki kendisi, buradaki entry'lerin yüzde 77.4'ünü oluşturan * şeytan üçgeninin müptelası olsun.

ayrıca benim düşünceme göre, ağzından uludağ kelimesi çıktıysa 3 gün 3 gece davullar çalmamalı, kurbanlar kesilip ziyafetler verilmemelidir.

çünkü martina hingis network research Foundation ismindeki bağımsız bir isviçreli araştırma kuruluşunun elde ettiği sonuçlara göre, ulusal medyada uludağ sözlüğün her adının geçmesini takip eden haftada,sözlüğümüz
ilk ve orta dereceli okul öğrencilerinin akınına uğruyor. elbette bu durumda kalitenin hangi seviyelere düştüğünü hepimiz biliyoruz.

yine de sözlüğün daha bir balık istifi, daha bir itiş kakış mekanı olması taraftarı kimselere de saygı gösteriyor, sözü bu noktada alexander siksallandır'a bırakıyorum.

"say my name baby, say my name! cum on biaatch..! uuhh.. god! harder! harder..!"