bugün

efendim bu kişiler cihangirdeki beyaz türklerin muhafazakar versiyonları olup fatihte buluşurlar, iki üç tane kafesi vardır, lena mena araştırıp bakmıyorum bile yani, neyse buradaki, arkadaşlar ellerine kitapları alırlar genelde ak parti ve ülkücüdürler, kızlarımız ise ılımlı islama uygun olarak eşarp yerine şal takarlar, yani açık kızlarımızın tiki versiyonları da bunlardır, onlar da siyah cerceve gözlük takar slim sigara içerler, erkeklerle kesişirler, kendilerince entelektüel bir ortam kurarlar, bu kişiler hem cemaate yakın hem de tam olarak içlerinde değillerdir, ham nalına hem mıhına vururlar yani, yaptıkları sohbet sonrası, erkekli kızlı herkes enetelektüel bir doyum içerisinde yarın akşama tekrardan buluşmak temennileriyle yol alırlar, üzerlerinde çalışmalar devam ediyorum efendim, tanımlamalara açığız... bu arada bunlar murat menteş, serdar tuncer(bayılırım) ismet özel(ırkçı-yerin dibine giresice), zarifoğlu ve aklıma gelmeyen kişilere bağımlıdırlar, ayrıca benim gibi çayı çok seven birisini de çaydan soğutmuşlardır, nasıl ki içki içtiğini söyleyerek popüler oldugunu zannedenler gibi, bunlar da çaya taparlar çaylı şiirler çaylı sigaralar rizeye gönderesim var. dikkat çekmeye çalışırlar işte, bu arada esra elönüye değer verirler öcü lan o bildiğin, o kaşlar ne kadan da iğrenç, haa bir de sosyalist olanları var ihsan eliaçık denilen adamın peşine takılanlar falan penguenler kuşlar hayat kısa demiş cemal süreyya..herkes kafayı yemiş lan.
çay içerek devrim yapacaklarına inanan ismail kıliçarslan okuyarak şair rabia diyerek dindar olduklarını düşünen çakma entellerdir.
Iki arada kalmis entelektuellerdir. (bkz: reserved) (bkz: buralar değerlenebilir)
Oha enfes bir tespittir. izleyelim.