bugün

vine fenomeni. sempatik bir kız.
yerim seni la patito meslektaşımmış zaten oyhş negzel şeysin aen öyle.
tutulduğum hatun. çok güzel.
Kız çok güzel ama komik değil Zeki hiç değil aşırı güzel olduğu için izliyoruz işte kendisini ama ben o kadar güzel olsam DÜNYAYI ele geçirirdim ah nerde.
gözleri fok balığının gözleri gibi. mandalla ipe asılmış gibi amk.
Bu kiza da hatun diyorsaniz yok artik diyorum. Genc bi kiz siradan bi guzelligi var.
dünyanın en güzel kadını. Allahım bana asli bekiroğlu gibi bir hatun nasip eyle.
aşırı tatlı sempatik bir kız. evet.
gerçekten bu ülkenin her halinden iğrenmeye başladım. "yaratıcı" olup, insanlara bir şeyler sunması gereken insanlar, televizyona bu kız gibi rezalet tiplerdeki insanları çıkartıp raiting kovalamaya çalışıyor. ve bu ülkenin rezil insanları da bunlara prim veriyor.

gulumse yeter denen rezalet diziye (allah kahretsin ki) denk geldim ve dalgnlıktan bi 5 dakika falan baktım. yahu inanamıyorum. bütün dizi bu kız etrafında dönüyor ve izleyiciyi çekmeye çalıştıkları tek şey bu kızın "sempatik(!)" tavırları. yahu kıza ne kadar söyledikerse "sempatik ol" diye, kız o kadar yapmacık davranıyor ki samimi söylüyorum sinirlerim bozuldu. 3 yaşında gibi davranmakla sempatik olmayı karıştırmısın sen oyuncu bozuntusu. çekil git televizyonlardan.
Oyunculuğu berbat olabilir , ama sempatik ve saf bu yüzden çok tatlı ben seviyom, evet bekliyorum eksileri.
Ekeklerin Türk kızlarına aradığı güzelliğe sahiptir. Görün kızlar fazla bişey beklemiyoz sizden.
97 doğumlu olan 1.62 boyunda kızmış.
Şimdi ise bir dizide başrol oynuyo hakikaten hayat çok garip.
Sırf kıvırcık saçlarınız var diye ünlü olabilirsiniz yurdum ülkesinde.
Ergenler her dönem oluyor. Dizi bitsin bu da kaybolur gider.
türkiye de bakıp bakıp asılmayan genç kalmamıştır heralde.
bazıları figüranlıktan başlar yan rollerde oynar, bu bildiğin direkt yan rolden baş role terfi etmiş. oyunculuk desen zerre yeteneği yok. iki reklam çekmek bi dizide oynamakla baş rol olunur hale gelmiş bu camia.
noldu lan tiplerek bak. sanki halsızlığa uğramışlar. yokki bunlar çıkıyor. ayrıca tatlı kızdır.
beğenmediğinize kıza bakıyorum da yani ben bakıyorum, bakarım, bakılır.
Tv de görüp yine erteleye erteleye şimdi baktığım vine fenomeni olduğunu ogrendikten sonra açıp izlediğim ama beş dakika bile tahammül edemedigim ne güzel ne de senu yerummm denecek kadar şirin olmayan ortalamanin altindaki bebedir .
Güzel değil ama tatlı olan kızdır bir de bu 97 liymiş duyunca küçük dilimi yuttum en az 24 lük sanıyordum bunu tatlılığı büyük göstermesini engelleyememiş.
Kardeş misiniz acaba?
sesi kadar kendi tatlı olan bayan. allah yaratmış.
çok sıkıcı bir kız.
Parayı bulmuştur.
Sonradan görme değildir italyan lisesi mezunu birinin orta halli olmasını bekleyemeyiz ya vinelarında da zaten ortamı hep zengin eğlencesi falandı şimdilerde ise oyunculuğa yatay geçiş yapmıştır ikinci dizisi bu ve baş rolde iyi şarkı yorumlar kendisi.
Scorpta görmüştüm. Oyuncu çıktı.