bugün

bi türlü anlam veremediğim mallardır. bunlara iki çift lafım var.

evet arkadaşlar. ne demişler; iftira atmayacaksın. gıybet etmeyeceksin.
ama bu mallar ne yapıyor? millete iftira atıp, arkalarından mahalle karıları gibi dedikodularını yapıyor. ee her insan kendisine yakıştığı gibi davranırmış. siz de renginizi belli ettiniz.

şimdi bu aslolan fenerbahcedir nickli arkadaş, benim bizzat tanıdığım biridir. kendisi koyu fenerbahçelidir. eğer her koyu fenerbahçeliyi fatih sanırsanız, siz bu kafayla fazla yaşamazsınız benden söylemesi.

şimdi bu aslolan fenerbahcedir nickli arkadaş, atatürkçü bi arkadaşımızdır. ama fatih, akp li bi arkadaşımızdır. fatih daha önceden atatürkçüymüş, değilmiş, bu hiç fark etmez. aslolan fenerbahcedir nickli arkadaş her zaman atatürkçüydü.

şimdi bu aslolan fenerbahcedir nickli arkadaş, etuuu nickli yazarı hiç mi hiç sevmez. ben de sevmem. etuuu'nun nickaltında görebilirsiniz bunu. ama fatihle etuuu, çok samimi iki dost, kankadırlar.

şimdi bu aslolan fenerbahcedir nickli arkadaş, daha önceden v for joker nickli arkadaşımızdı. onu çekemeyen bir sürü galatasaylı ve beşiktaşlı yazarlar vardı hatırlarsınız. hatta; maçtan önce atıp tutan gsli yazarların capsi başlığından galatasaraylıları nasıl belgelerle göt ettiğini görebilirsiniz. sonradan v for joker nickli hesabı silik olunca, kendisi aslolan fenerbahcedir hesabını aldı ve yeniden aramıza döndü.

gördüğünüz gibi aslolan fenerbahcedir nickli arkadaşla fatihin hiçbir alakası yok. zaten başta ne dedim? bu arkadaşı bizzat kendim tanıyorum dedim. iftiracılara söylüyorum; e o zaman daha neyin kafası bu sizdeki?

millete iftira atıp, arkalarından dedikodularını yapmaktan, ona bun yavşamaktan, trollük yapmaktan başka hiçbir boka yaramayan sizler, bi oturup düşünün haliniz ne olacak diye. eminim yapacak daha önemli şeyler bulursunuz.

son olarak, eğer hala aslolan fenerbahcedir fatihin feyki diyorsanız, modlara şikayet edin. bakalım en sonunda kim göt olacak.
http://inciswf.com/190219921902.swf
iyi de sana ne diyen var. bi insanın arkadaşını savunması çok abes kaçar haklısın doğru. hıamnıa!
Yoksa sende mi fatihin feykisin?
yahu hala ''ama asıl sorun yazarın tekinin kalkıp el alemin trollerini savunmasıdır.'' diyen var. insan arkadaşını savunmaz mı? tanımadığım biri olsa, bana ne der geçerim. umrumda olmaz. ama o benim arkadaşım.
la oğlum adamın ağzı yok mu derler adama.

sana ne koçum?