bugün

hiç tanımadığım bir evdeydim. Korkutucu bir sessizlik evi sarmıştı. ürkek adımlarla odaları dolaştım. bir şey arıyordum ama sanki peşimde bir gölge dolaşıyordu. ne aradığımı bilmeden, aradığımı bulmaktan ümidimi kestim. yorgun bir halde pencerenin yanındaki sandalyeye oturdum. ev, cama vuran yağmur sesi dışında ölüm sessizliğine gömülmüştü..

pencerenin yanındaki sandalyeden dışarıyı seyrediyordum. birden arkadan bir ses geldi. ya da ben öyle hissettim. yağmur tüm hızıyla cama vurmaya devam ediyor, rüzgar evin duvarlarında ıslıklar çalıyordu..

duyduğum ses yüzünden tedirgindim. ama kalkıp bakamadım. 'bana öyle gelmiştir herhalde' diye teselli ettim kendimi. hem burası da neresiydi? daha önce hiç bilmediğim bir evdeydim. nasıl gelmiştim ben buraya? niye gelmiştim? niye evde kimse yoktu? ya da, var mıydı..

derin düşünceler eşliğinde tekrar oturduğum yerden dışarıyı seyretmeye başladım. ama, o da ne? aynı sesi tekrar duymuştum.. arkama bakacak cesaretim yoktu. rüzgar şiddetini artırdı. biri sessizce arkamdan bana doğru yaklaşıyordu. gök gürültüsü duyuldu aniden. gölge gördüm. biri arkamdan sessizce bana yaklaşıyordu.

bir gök gürültüsü daha.

rüzgar uğulduyordu.

ben içimden bildiğim duaları okumaya başladım. yaklaşan gölgeyi görüyordum. sandalyeye kilitlenmiştim adeta. arkaya bakacak cesaretim yoktu. nefesini ensemde hissedebiliyordum artık.

gök gürültüsü..

şimşek çakınca pencerede yansımasını gördüm.. ellerini boynuma doğru uzattı. ani bir hareketle arkamı döndüm. küçük bir çocuk birden sırtıma dokundu ve ''ebe ebe. ebe sensin. ebeleme sırası sende'' dedi ve kaçmaya başladı.

bugün gördüğüm garip bir rüya bu. bunu yorumlayabilecek yazar arkadaşlarım mesaj atıp bilgilendirebilirler.

tanım: 10. nesil yeni yazarım. koşturuyorum sözlükte.
birazdan çaylak olacak yazar.
gerçekleri görüp söyleyen yazardır. drogba 90 dk yürüsün, top ayağına gelince artist artist şeyler yapmaya kalkışıp top kaybı yapsın. ama top önünde kalıp dokununca gol olsun. kral ilan edilsin. yav he he. sow bu adamı 10a katlar 5e böler.
kuyt'ın harika çabası sayesinde gol atan sneijder'i kral ilan eden 6slileri gördükçe gülen yazar. Türkiye elenmiş hayaller bitmiş, bunlar hala sneijder'e tapıyorlar. Yazık lan size.
(#21651152) Gani gani eksilerimi yemiş olan yazar. niye buraya bunları alırlar bilmem .
adam gibi entry girerken bir anda fanatizmin dehlizlerine doğru yol almış arkadaş. hayat aslında o kadar güzel bir şey ki sadece futbol ile doldurulamayacak kadar büyük. bir abi, kardeş tavsiyesi.
6a1atasaraylıların çekemediği yazar. biz fenerbahçelilerin varlığından rahatsız olanlar varsa çektirip gidebilir sözlükten.
(bkz: kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan) dediğim yazardır.
ilk girdiğimde gözüme iyi birisi olarak kestirdiğim yazar. Fakat değilmiş.
(bkz: tipini siktiğim tipine çekermiş)
Galatasaray düşmanlıgıyla gönüllere taht kurmuştur. Seninleyiz iskoçyalı.
tüm sözlüğe gelsin;

http://galeri.uludagsozluk.com/r/v-for-joker-511288/
trolldür net.
bazılarının zoruna giden yazar. hadi az ötede oynayın.
zeka geriliği bulunan hayvandan gelme tür. insan da olabilir test için kan örneği almak lazım.
bazı onun bunun çocukları'nın nick altına yazdığı yazar.
bazı çekemeyenlerin silik yapmaya uğraştığı yazar. çok delikanlısınız lan valla.
(#21719703) kendilerinin kirli olduğunu kabul edenler hepinizi temizleyeceğiz !

kirli olduğumuzu söylediğimi sanan şizofren yazarları göstermiş yazar. 'sizin de ne olduğunuzu biliyoruz' demek, biz kirliyiz demek mi?
(#21719459) ile üzmüş yazar. futbol bu, kazanırsın, rakibini tatlı tatlı kızdırırsın. bu kadar kırıcı, saygısız hitaplara ne gerek var ki ? hiç hoş değil.
gammazları futbol konusunda oldukça zorlayan bir yazarımız...
dosta güven veren, düşmana korku salan yazar.
çok boş konuşan, bilgiyle uzaktan yakından alakası olmayan, entry lerin yüzde doksanında futbolla alakalı yazan yazardır.

bildiğin boş adam.
(#21726953)ağır liseli.
liseli olanların 'liseli' dediği yazar. hadi siz gidin justin dinleyin.
rakip takım taraftarlarının çekemediği fenerbahçeli yazar.

liverpool 8-0 beşiktaş maçına örnek olarak, 8 kişi kalmış fenerbahçe'nin 7-1 yenildiği maçı örnek gösterenler var kendisine. hıamına!! o zaman şöyle göstereyim;

http://www.youtube.com/watch?v=QQR_sJ16L0Y

inönü'de bir alex resitali. izle de gözün gönlün açılsın.
birisi şu bebeye komik olmadığını anlatsin la yazari.